TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete ADVANTAGE I
adidas Atlete ADVANTAGE I
adidas Atlete ADVANTAGE I
adidas Atlete ADVANTAGE I
adidas Atlete ADVANTAGE I
adidas Atlete ADVANTAGE I
adidas Atlete ADVANTAGE I
adidas Atlete ADVANTAGE I
adidas Atlete ADVANTAGE I
adidas Atlete ADVANTAGE I
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(EF0301)
adidas

adidas Atlete ADVANTAGE I

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmimi me zbritje
4.000 LEK
Shuma e kursyer: 400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7-K 25 14.5
  • 8-K 26 15.3
  • 7K 24 14
  • 5-K 22 12.8
  • 4K 20 11.5
  • 5K 21 12.3
  • 6K 23 13.2
  • 9-K 27 16.1
  • 9K 26.5 15.7
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ADVANTAGE janë atlete unisex për fëmijë. Dizajni i tyre është i frymëzuar nga loja e tenisit dhe sjell një pamje klasike sportive. Pjesa e sipërme është e përbërë prej një lëkure sintetike e cila është e butë, e qëndrueshme dhe rezistente ndaj përdorimit të shpeshtë. Atletet kanë shirita me ngjitje që e bëjnë të lehtë venshjen dhe heqjen, ku këmbët e padurueshme të fëmijëve tuaj janë gati për eksplorim të botës përreth tyre. Këto atlete për fëmijë janë krijuar posaçërisht për të bërë hapat e parë me lehtësi falë tabanit që mbështetet mirë në dysheme dhe lejon lëvizje më të lehtë. Specifikime: • Atlete për fëmijë Unisex • Shirita me ngjitje • Pjesa e sipërme: lëkurë • Tabani prej gome • Ngjyra: e bardhë / jeshile / gri • Kodi i artikullit: EF0301 .
Detaje

adidas ADVANTAGE janë atlete unisex për fëmijë.

Dizajni i tyre është i frymëzuar nga loja e tenisit dhe sjell një pamje klasike sportive.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej një lëkure sintetike e cila është e butë, e qëndrueshme dhe rezistente ndaj përdorimit të shpeshtë.

Atletet kanë shirita me ngjitje që e bëjnë të lehtë venshjen dhe heqjen, ku këmbët e padurueshme të fëmijëve tuaj janë gati për eksplorim të botës përreth tyre.

Këto atlete për fëmijë janë krijuar posaçërisht për të bërë hapat e parë me lehtësi falë tabanit që mbështetet mirë në dysheme dhe lejon lëvizje më të lehtë.

Specifikime:

• Atlete për fëmijë Unisex

• Shirita me ngjitje

• Pjesa e sipërme: lëkurë

• Tabani prej gome

• Ngjyra: e bardhë / jeshile / gri

• Kodi i artikullit: EF0301

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Masa Masa EU Masa në cm
7-K 25 14.5
8-K 26 15.3
7K 24 14
5-K 22 12.8
4K 20 11.5
5K 21 12.3
6K 23 13.2
9-K 27 16.1
9K 26.5 15.7

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas ADVANTAGE janë atlete unisex për fëmijë.

Dizajni i tyre është i frymëzuar nga loja e tenisit dhe sjell një pamje klasike sportive.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej një lëkure sintetike e cila është e butë, e qëndrueshme dhe rezistente ndaj përdorimit të shpeshtë.

Atletet kanë shirita me ngjitje që e bëjnë të lehtë venshjen dhe heqjen, ku këmbët e padurueshme të fëmijëve tuaj janë gati për eksplorim të botës përreth tyre.

Këto atlete për fëmijë janë krijuar posaçërisht për të bërë hapat e parë me lehtësi falë tabanit që mbështetet mirë në dysheme dhe lejon lëvizje më të lehtë.

Specifikime:

• Atlete për fëmijë Unisex

• Shirita me ngjitje

• Pjesa e sipërme: lëkurë

• Tabani prej gome

• Ngjyra: e bardhë / jeshile / gri

• Kodi i artikullit: EF0301

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Masa Masa EU Masa në cm
7-K 25 14.5
8-K 26 15.3
7K 24 14
5-K 22 12.8
4K 20 11.5
5K 21 12.3
6K 23 13.2
9-K 27 16.1
9K 26.5 15.7

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0091
adidas BREAKNET I janë atlete për fëmijë që do të zhvillojn&...
4.000 LEK
Shuma e kursyer 9%
4.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0090
adidas BREAKNET janë atlete për fëmijë, dizajni i të cilave ë...
4.000 LEK
Shuma e kursyer 9%
4.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX7320
adidas DURAMO SL janë atlete për fëmijë që janë gati të...
4.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.100 LEK
Ndihmë