TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(EF0301)
adidas

adidas Atlete ADVANTAGE

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7-K 25 14.5
  • 8-K 26 15.3
  • 7K 24 14
  • 5-K 22 12.8
  • 4K 20 11.5
  • 5K 21 12.3
  • 6K 23 13.2
  • 9-K 27 16.1
  • 9K 26.5 16
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ADVANTAGE janë atlete unisex për fëmijë. Dizajni i tyre është i frymëzuar nga loja e tenisit dhe sjell një pamje klasike sportive. Pjesa e sipërme është e përbërë prej një lëkure sintetike e cila është e butë, e qëndrueshme dhe rezistente ndaj përdorimit të shpeshtë. Atletet kanë shirita me ngjitje që e bëjnë të lehtë venshjen dhe heqjen, ku këmbët e padurueshme të fëmijëve tuaj janë gati për eksplorim të botës përreth tyre. Këto atlete për fëmijë janë krijuar posaçërisht për të bërë hapat e parë me lehtësi falë tabanit që mbështetet mirë në dysheme dhe lejon lëvizje më të lehtë. Specifikime: • Atlete për fëmijë Unisex • Shirita me ngjitje • Pjesa e sipërme: lëkurë • Tabani prej gome • Ngjyra: e bardhë / jeshile / gri • Kodi i artikullit: EF0301 .
Detaje

adidas ADVANTAGE janë atlete unisex për fëmijë.

Dizajni i tyre është i frymëzuar nga loja e tenisit dhe sjell një pamje klasike sportive.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej një lëkure sintetike e cila është e butë, e qëndrueshme dhe rezistente ndaj përdorimit të shpeshtë.

Atletet kanë shirita me ngjitje që e bëjnë të lehtë venshjen dhe heqjen, ku këmbët e padurueshme të fëmijëve tuaj janë gati për eksplorim të botës përreth tyre.

Këto atlete për fëmijë janë krijuar posaçërisht për të bërë hapat e parë me lehtësi falë tabanit që mbështetet mirë në dysheme dhe lejon lëvizje më të lehtë.

Specifikime:

• Atlete për fëmijë Unisex

• Shirita me ngjitje

• Pjesa e sipërme: lëkurë

• Tabani prej gome

• Ngjyra: e bardhë / jeshile / gri

• Kodi i artikullit: EF0301

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Masa Masa EU Masa në cm
7-K 25 14.5
8-K 26 15.3
7K 24 14
5-K 22 12.8
4K 20 11.5
5K 21 12.3
6K 23 13.2
9-K 27 16.1
9K 26.5 16
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0091
adidas BREAKNET I janë atlete për fëmijë që do të zhvillojn&...
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0090
adidas BREAKNET janë atlete për fëmijë, dizajni i të cilave ë...
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Ndihmë