TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Atlete REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
Reebok Atlete REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
Reebok Atlete REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
Reebok Atlete REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
Reebok Atlete REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
Reebok Atlete REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
Reebok Atlete REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
Reebok Atlete REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
Reebok Atlete REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
Reebok Atlete REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0
Atlete për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FX0922)
Reebok

Reebok Atlete REEBOK FLEXAGON FORCE 2.0

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
5.200 LEK
Shuma e kursyer: 3.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 9 42 26.2
  • 10.5 44 27.5
  • 10 43 27.1
  • 8 40.5 25.4
  • 8.5 41 25.8
  • 11.5 45 28.4
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
FLEXAGON FORCE 2.0 janë atlete për trajnim për meshkuj që ju ofrojnë rehati në një dizajn modern për çfarëdo lloj trajnimi që zgjidhni. Detaje

FLEXAGON FORCE 2.0 janë atlete për trajnim për meshkuj që ju ofrojnë rehati në një dizajn modern për çfarëdo lloj trajnimi që zgjidhni.

Pjesa e sipërme e rrjetës me ajër lejon që këmba të mos mbinxehet, dhe shtresa e lehtë EVA me një model fleksibël siguron një fleksibilitet shtesë.

Specifikim:

• Atlete për trajnim për meshkuj

• Pjesa e sipërme e rrjetës së lehtë për ajrosje

• Shtresat pa mbivendosje, pa ndërprerje për mbështetje

• Sholla MemoryTech siguron rehati dhe komoditet

• Gomë me performancë të lartë të vendosur në zonën e këmbës për qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi

• Ekzistojnë brazda në tabanin e gomës që sigurojnë kapje dhe fleksibilitet të shkëlqyeshëm

• Ngjyra: e zezë / gri

• Kodi i produktit: FX0922

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka Reebok
Masa Masa EU Masa në cm
9 42 26.2
10" 44 27.5
10 43 27.1
8 40.5 25.4
8" 41 25.8
11" 45 28.4

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

FLEXAGON FORCE 2.0 janë atlete për trajnim për meshkuj që ju ofrojnë rehati në një dizajn modern për çfarëdo lloj trajnimi që zgjidhni.

Pjesa e sipërme e rrjetës me ajër lejon që këmba të mos mbinxehet, dhe shtresa e lehtë EVA me një model fleksibël siguron një fleksibilitet shtesë.

Specifikim:

• Atlete për trajnim për meshkuj

• Pjesa e sipërme e rrjetës së lehtë për ajrosje

• Shtresat pa mbivendosje, pa ndërprerje për mbështetje

• Sholla MemoryTech siguron rehati dhe komoditet

• Gomë me performancë të lartë të vendosur në zonën e këmbës për qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi

• Ekzistojnë brazda në tabanin e gomës që sigurojnë kapje dhe fleksibilitet të shkëlqyeshëm

• Ngjyra: e zezë / gri

• Kodi i produktit: FX0922

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka Reebok
Masa Masa EU Masa në cm
9 42 26.2
10" 44 27.5
10 43 27.1
8 40.5 25.4
8" 41 25.8
11" 45 28.4

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FU8633
Ecje të gjata me milje çdo ditë në atletet e rehatshme për mesh...
3.900 LEK
Shuma e kursyer 40%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW7558
Atlete retro REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2 janë frymëzuar nga një stil i thjes...
7.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV1605
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në këpucë për meshkuj Reeb...
4.300 LEK
Shuma e kursyer 40%
7.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX0155
FLEXAGON FORCE 2.0 janë atlete sportive për meshkuj që ju ofrojnë reha...
5.200 LEK
Shuma e kursyer 40%
8.700 LEK
Ndihmë
string(0) ""
string(0) ""