TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY BG
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY BG
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY BG
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY BG
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY BG
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY BG
Atlete për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CJ3816-002)
NIKE

NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY BG

Çmimi i mëparshëm
8.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.200 LEK
Çmimi me zbritje
7.000 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6Y 38.5 24
 • 7Y 40 25
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 6.5Y 39 24.5
 • 5.5Y 38 24
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të krijuara për eksploruesit aktivë të cilët janë gjithmonë në lëvizje. Të gjithanshëm, të qëndrueshëm dhe të rehatshëm, këto atlete janë bërë për të ndjekur çdo hap që fëmijët bëjnë gjatë ditës. Detaje

Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të krijuara për eksploruesit aktivë të cilët janë gjithmonë në lëvizje.

Të gjithanshëm, të qëndrueshëm dhe të rehatshëm, këto atlete janë bërë për të ndjekur çdo hap që fëmijët bëjnë gjatë ditës.

Rrjeta dhe materiali sintetik në pjesën e sipërme sigurojnë mbështetje të ajrosjes dhe qëndrueshmëri për këmbët e fëmijëve.

Shtresa e lehtë dhe e butë e tabanit të mesëm siguron komoditet, ndërsa tabani prej gome ngjitet në mënyrë optimale në sipërfaqe dhe mundëson tërheqje të qëndrueshme.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Klasike
 • E sipërme: tekstil, sintetikë
 • Gome e qëndrueshme
 • Ngjyra: E zezë / E bardhë
 • Kodi i artikullit: CJ3816-002
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
6Y 38.5 24
7Y 40 25
3"Y 35.5 22.5
6"Y 39 24.5
5"Y 38 24
4"Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të krijuara për eksploruesit aktivë të cilët janë gjithmonë në lëvizje.

Të gjithanshëm, të qëndrueshëm dhe të rehatshëm, këto atlete janë bërë për të ndjekur çdo hap që fëmijët bëjnë gjatë ditës.

Rrjeta dhe materiali sintetik në pjesën e sipërme sigurojnë mbështetje të ajrosjes dhe qëndrueshmëri për këmbët e fëmijëve.

Shtresa e lehtë dhe e butë e tabanit të mesëm siguron komoditet, ndërsa tabani prej gome ngjitet në mënyrë optimale në sipërfaqe dhe mundëson tërheqje të qëndrueshme.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Klasike
 • E sipërme: tekstil, sintetikë
 • Gome e qëndrueshme
 • Ngjyra: E zezë / E bardhë
 • Kodi i artikullit: CJ3816-002
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
6Y 38.5 24
7Y 40 25
3"Y 35.5 22.5
6"Y 39 24.5
5"Y 38 24
4"Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete BQ5671-021
Atletet për fëmijë Nise Revolution 5 unisex sjellin rehati revolucionare, e...
5.800 LEK
Shuma e kursyer 15%
6.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete BQ5671-001
Atletet për fëmijë Nike Revolution 5 sjellin rehati revolucionare në k...
5.800 LEK
Shuma e kursyer 15%
6.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete BQ5448-002
5.900 LEK
Shuma e kursyer 14%
6.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CJ2066-004
6.300 LEK
Shuma e kursyer 15%
7.400 LEK
Ndihmë