TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete JR PHANTOM GT CLUB TF
NIKE Atlete JR PHANTOM GT CLUB TF
NIKE Atlete JR PHANTOM GT CLUB TF
NIKE Atlete JR PHANTOM GT CLUB TF
NIKE Atlete JR PHANTOM GT CLUB TF
NIKE Atlete JR PHANTOM GT CLUB TF
NIKE Atlete JR PHANTOM GT CLUB TF
NIKE Atlete JR PHANTOM GT CLUB TF
NIKE Atlete JR PHANTOM GT CLUB TF
NIKE Atlete JR PHANTOM GT CLUB TF
Atlete futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CK8483-090)
NIKE

NIKE Atlete JR PHANTOM GT CLUB TF

Çmimi i mëparshëm
6.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.800 LEK
Çmimi me zbritje
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 3Y 35 22
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 1.5Y 33 20.5
 • 4Y 36 23
 • 2.5Y 34 21.5
 • 6Y 38.5 24
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Jr Atlete Phantom GT Club FT atlete për fëmijë të vegjël të cilat do t'i ndihmojnë ata të praktikojnë hapat e tyre të parë. Detaje

Nike Jr Atlete Phantom GT Club FT atlete për fëmijë të vegjël të cilat do t'i ndihmojnë ata të praktikojnë hapat e tyre të parë.

Sholla është krijuar për të parandaluar rrëshqitjen. Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure dhe siguron qëndrueshmëri dhe komoditet në të njëjtën kohë.

SPECIFIKIM:

 • Ngjyra: e bardhë, rozë, e zezë

 • Pjesa e sipërme prej lëkure

 • Taban gome

 • Kodi i artikullit: CK8483-090       

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT PHANTOM
KATEGORIJABIH SP_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
3Y 35 22
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
1"Y 33 20.5
4Y 36 23
2"Y 34 21.5
6Y 38.5 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Jr Atlete Phantom GT Club FT atlete për fëmijë të vegjël të cilat do t'i ndihmojnë ata të praktikojnë hapat e tyre të parë.

Sholla është krijuar për të parandaluar rrëshqitjen. Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure dhe siguron qëndrueshmëri dhe komoditet në të njëjtën kohë.

SPECIFIKIM:

 • Ngjyra: e bardhë, rozë, e zezë

 • Pjesa e sipërme prej lëkure

 • Taban gome

 • Kodi i artikullit: CK8483-090       

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT PHANTOM
KATEGORIJABIH SP_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
3Y 35 22
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
1"Y 33 20.5
4Y 36 23
2"Y 34 21.5
6Y 38.5 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë