TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Rogue 2.5
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Rogue 2.5
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Rogue 2.5
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Rogue 2.5
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Rogue 2.5
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Rogue 2.5
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Rogue 2.5
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Rogue 2.5
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Rogue 2.5
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Rogue 2.5
Kodi i artikullit:
(3024400-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Rogue 2.5

Shijoni stërvitjen ose shëtitjet pranverore me modelet e reja në Sport Vision! Modelet më të fundit të atleteve dhe veshjeve nga ky koleksion janë të pashmangshme këtë sezon.

Çmimi i mëparshëm
9.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.900 LEK
Çmimi me zbritje
8.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 10 44 28
  • 9.5 43 27.5
  • 11 45 29
  • 8 41
  • 8.5 42 26.5
  • 7.5 40.5 25.5
  • 9 42.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka UNDER ARMOUR
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
10 44 28
9" 43 27.5
11 45 29
8 41
8" 42 26.5
7" 40.5 25.5
9 42.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka UNDER ARMOUR
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
10 44 28
9" 43 27.5
11 45 29
8 41
8" 42 26.5
7" 40.5 25.5
9 42.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë