TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP
NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP
NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP
NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP
NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP
NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP
NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP
NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP
NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP
NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ7197-115)
NIKE

NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP

Çmimi i mëparshëm
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 13C 31 19
  • 2Y 33.5 21
  • 3Y 35 22
  • 1.5Y 33 20.5
  • 1Y 32 20
  • 2.5Y 34 21.5
  • 12C 29.5 18
  • 11C 28 17
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Qëllimi Basketboll
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS PRE SCHOOL
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
PROD_CATDESC JORDAN, THREE QUARTER HIGH
Masa Masa EU Masa në cm
13C 31 19
2Y 33.5 21
3Y 35 22
1"Y 33 20.5
1Y 32 20
2"Y 34 21.5
12C 29.5 18
11C 28 17

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Qëllimi Basketboll
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS PRE SCHOOL
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
PROD_CATDESC JORDAN, THREE QUARTER HIGH
Masa Masa EU Masa në cm
13C 31 19
2Y 33.5 21
3Y 35 22
1"Y 33 20.5
1Y 32 20
2"Y 34 21.5
12C 29.5 18
11C 28 17

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CW6736-006
5.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
6.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CW6736-004
5.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
6.800 LEK
Ndihmë