TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
Atlete për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FZ2804)
adidas

adidas Atlete RUNFALCON 2.0

Shijoni stërvitjen ose shëtitjet pranverore me modelet e reja në Sport Vision! Modelet më të fundit të atleteve dhe veshjeve nga ky koleksion janë të pashmangshme këtë sezon.

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
6.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 11 46 28.4
  • 7 40 2/3 25
  • 8- 42 2/3 26.6
  • 8 42 25.9
  • 9- 44 27.1
  • 7- 41 1/3 25.5
  • 10- 45 1/3 28
  • 9 43 1/3 26.7
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas RUNFALCON 2.0 janë atlete për meshkuj, të cilat janë frymëzuar nga modelet e viteve 90-të. Tani atyre u është dhënë një pamje e re dhe një azhurnim modern. Detaje

adidas RUNFALCON 2.0 janë atlete për meshkuj, të cilat janë frymëzuar nga modelet e viteve 90-të.

Tani atyre u është dhënë një pamje e re dhe një azhurnim modern.

Pjesa e sipërme e këtyre atleteve është e përbërë nga materiale sintetike dhe tekstile, duke siguruar një ajrosje të mirë.

Shtresa e butë EVA siguron rehati dhe një ndjenjë komoditet të vërtetë në çdo hap.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme: materiale sintetike, tekstile

• tabani prej gome

• Ngjyra e shfaqur: gri, e zezë

• Kodi i artikullit: FZ2804

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
11 46 28.4
7 40 2/3 25
8- 42 2/3 26.6
8 42 25.9
9- 44 27.1
7- 41 1/3 25.5
10- 45 1/3 28
9 43 1/3 26.7

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas RUNFALCON 2.0 janë atlete për meshkuj, të cilat janë frymëzuar nga modelet e viteve 90-të.

Tani atyre u është dhënë një pamje e re dhe një azhurnim modern.

Pjesa e sipërme e këtyre atleteve është e përbërë nga materiale sintetike dhe tekstile, duke siguruar një ajrosje të mirë.

Shtresa e butë EVA siguron rehati dhe një ndjenjë komoditet të vërtetë në çdo hap.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme: materiale sintetike, tekstile

• tabani prej gome

• Ngjyra e shfaqur: gri, e zezë

• Kodi i artikullit: FZ2804

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
11 46 28.4
7 40 2/3 25
8- 42 2/3 26.6
8 42 25.9
9- 44 27.1
7- 41 1/3 25.5
10- 45 1/3 28
9 43 1/3 26.7

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë