TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE Produkte NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE Produkte NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE Produkte NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE Produkte NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE Produkte NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE Produkte NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE Produkte NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE Produkte NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE Produkte NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
Atlete për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CU6445-002)
NIKE

NIKE Produkte NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7.5 40.5 25.5
  • 9.5 43 27.5
  • 11 45 29
  • 8.5 42 26.5
  • 8 41 26
  • 10 44 28
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Air Zoom SuperRep 2 janë atlete për meshkuj të dizajnuara për stërvitje HIIT, vrapime të shpejta ose ushtrime të tjera. Detaje

Nike Air Zoom SuperRep 2 janë atlete për meshkuj të dizajnuara për stërvitje HIIT, vrapime të shpejta ose ushtrime të tjera.

Dizajni i gjerë rreth gishtave dhe gjuha e rregullueshme plotësisht ju japin përshtatjen perfekte për një komoditet maksimal.

Një përmirësim tjetër në këtë model të atlete është këmba e përparme gallatë e cila është krijuar për të siguruar rehati për lloje të ndryshme të këmbëve.

Sa herë që mbështeteni në këmbën tuaj të përparme, dhoma e fuqishme Zoom Air thith energjinë tuaj dhe jua kthen juve - duke ju nisur në hapin tjetër ose kërceni.

Paneli me gjatësi të plotë shpërndan energji, duke i dhënë qëndrueshmëri këmbës suaj.

Harku i madh anësor vepron si një mbështetje për këmbën tuaj kur prisni fort nga njëra anë në tjetrën.

Pjesa e sipërme me shirita me shirita - e qepur dhe e tendosur në këtë model - e lë këmbën tuaj të rehatshme gjatë lëvizjeve të tilla si kërcimet anësore dhe hapat anësorë.

Ndarja pikërisht poshtë pikës natyrore të përkuljes së këmbës lejon që këmba juaj të përkulet pa mundim, kështu që të mund të qëndroni të qëndrueshëm ndërsa bëni dërrasën.

Rreshtimi i rrjetës së hapur lejon që ajri të rrjedhë për ta mbajtur këmbën tuaj të freskët.

Shina e ndarë promovon lëvizjen natyrore në të gjitha drejtimet.

Shkalla e gomës në zonat më të rëndësishme ju jep tërheqje të përhershme.

Specifikim:

• Profili i cekët

• tabani i ndarë

• Amortizim i ajrit

• Ngjyra: E zezë/ Blu / E kuqe

• Kodi i artikullit: CU6445-002

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT SUPERREP
KATEGORIJABIH SP_TRAINING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Air Zoom SuperRep 2 janë atlete për meshkuj të dizajnuara për stërvitje HIIT, vrapime të shpejta ose ushtrime të tjera.

Dizajni i gjerë rreth gishtave dhe gjuha e rregullueshme plotësisht ju japin përshtatjen perfekte për një komoditet maksimal.

Një përmirësim tjetër në këtë model të atlete është këmba e përparme gallatë e cila është krijuar për të siguruar rehati për lloje të ndryshme të këmbëve.

Sa herë që mbështeteni në këmbën tuaj të përparme, dhoma e fuqishme Zoom Air thith energjinë tuaj dhe jua kthen juve - duke ju nisur në hapin tjetër ose kërceni.

Paneli me gjatësi të plotë shpërndan energji, duke i dhënë qëndrueshmëri këmbës suaj.

Harku i madh anësor vepron si një mbështetje për këmbën tuaj kur prisni fort nga njëra anë në tjetrën.

Pjesa e sipërme me shirita me shirita - e qepur dhe e tendosur në këtë model - e lë këmbën tuaj të rehatshme gjatë lëvizjeve të tilla si kërcimet anësore dhe hapat anësorë.

Ndarja pikërisht poshtë pikës natyrore të përkuljes së këmbës lejon që këmba juaj të përkulet pa mundim, kështu që të mund të qëndroni të qëndrueshëm ndërsa bëni dërrasën.

Rreshtimi i rrjetës së hapur lejon që ajri të rrjedhë për ta mbajtur këmbën tuaj të freskët.

Shina e ndarë promovon lëvizjen natyrore në të gjitha drejtimet.

Shkalla e gomës në zonat më të rëndësishme ju jep tërheqje të përhershme.

Specifikim:

• Profili i cekët

• tabani i ndarë

• Amortizim i ajrit

• Ngjyra: E zezë/ Blu / E kuqe

• Kodi i artikullit: CU6445-002

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT SUPERREP
KATEGORIJABIH SP_TRAINING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë