TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5 GS
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5 GS
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5 GS
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5 GS
Atlete për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5671-021)
NIKE

NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5 GS

Çmimi i mëparshëm
6.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.800 LEK
Çmimi me zbritje
5.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6.5Y 39 24.5
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 5Y 37.5 23.5
  • 3.5Y 35.5 22.5
  • 5.5Y 38 24
  • 7Y 40 25
  • 6Y 38.5 24
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për fëmijë Nise Revolution 5 unisex sjellin rehati revolucionare, e cila do ta bëjë përditshmërinë tuaj komode dhe të rehatshme. Detaje

Atletet për fëmijë Nise Revolution 5 unisex sjellin rehati revolucionare, e cila do ta bëjë përditshmërinë tuaj komode dhe të rehatshme.

Materiali rrjetë në pjesën e sipërme është i zgjatur dhe butësisht mbështjell këmbën e fëmijës tuaj, duke siguruar një mbështetje të plotë.

Zona rreth nyjeve është e mbuluar me shtresë të butë dhe është gjithashtu e përforcuar me një sistem klasik lidhës.

Specifikim:

• Atlete për fëmijë Unisex

• Pjesa e sipërme: material rrjetë

• Tabani prej gome

• Ngjyra: E bardhë / Rozë

• Kodi i produktit: BQ5671-021

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
6"Y 39 24.5
4"Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
3"Y 35.5 22.5
5"Y 38 24
7Y 40 25
6Y 38.5 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atletet për fëmijë Nise Revolution 5 unisex sjellin rehati revolucionare, e cila do ta bëjë përditshmërinë tuaj komode dhe të rehatshme.

Materiali rrjetë në pjesën e sipërme është i zgjatur dhe butësisht mbështjell këmbën e fëmijës tuaj, duke siguruar një mbështetje të plotë.

Zona rreth nyjeve është e mbuluar me shtresë të butë dhe është gjithashtu e përforcuar me një sistem klasik lidhës.

Specifikim:

• Atlete për fëmijë Unisex

• Pjesa e sipërme: material rrjetë

• Tabani prej gome

• Ngjyra: E bardhë / Rozë

• Kodi i produktit: BQ5671-021

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
6"Y 39 24.5
4"Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
3"Y 35.5 22.5
5"Y 38 24
7Y 40 25
6Y 38.5 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CJ3816-002
Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të kriju...
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete BQ5671-001
Atletet për fëmijë Nike Revolution 5 sjellin rehati revolucionare në k...
5.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
6.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete BQ5448-002
5.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CJ2066-004
5.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.400 LEK
Ndihmë