TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11 GS
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11 GS
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11 GS
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11 GS
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11 GS
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11 GS
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11 GS
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11 GS
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CZ3949-001)
NIKE

NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11 GS

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
7.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.400 LEK
Çmimi me zbritje
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4Y 36 23
  • 6Y 38.5 24
  • 5Y 37.5 23.5
  • 5.5Y 38 24
  • 7Y 40 25
  • 6.5Y 39 24.5
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 3.5Y 35.5 22.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Downshifter 11 GS janë atlete për fëmijë që u sigurojnë fëmijëve tuaj stabilitet dhe rehati maksimale. Këmba e tyre mbetet e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhjeve elastike të këpucëve dhe përforcimeve shtesë anësore. Pjesa e sipërme është e përbërë nga rrjetë ultra e lehtë që lejon fleksibilitet dhe ajrosje të këmbëve. Pjesa e gomës siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën. Specifikim: • Material i lehtë, rrjetë në pjesën e sipërme • Ngjyra: e zezë. E bardhë • Kodi i artikullit: CZ3949-001 .
Detaje

Nike Downshifter 11 GS janë atlete për fëmijë që u sigurojnë fëmijëve tuaj stabilitet dhe rehati maksimale.

Këmba e tyre mbetet e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhjeve elastike të këpucëve dhe përforcimeve shtesë anësore.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga rrjetë ultra e lehtë që lejon fleksibilitet dhe ajrosje të këmbëve.

Pjesa e gomës siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën.

Specifikim:

• Material i lehtë, rrjetë në pjesën e sipërme

• Ngjyra: e zezë. E bardhë

• Kodi i artikullit: CZ3949-001

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT DOWNSHIFTER
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
Masa Masa EU Masa në cm
4Y 36 23
6Y 38.5 24
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
7Y 40 25
6"Y 39 24.5
4"Y 36.5 23.5
3"Y 35.5 22.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Downshifter 11 GS janë atlete për fëmijë që u sigurojnë fëmijëve tuaj stabilitet dhe rehati maksimale.

Këmba e tyre mbetet e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhjeve elastike të këpucëve dhe përforcimeve shtesë anësore.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga rrjetë ultra e lehtë që lejon fleksibilitet dhe ajrosje të këmbëve.

Pjesa e gomës siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën.

Specifikim:

• Material i lehtë, rrjetë në pjesën e sipërme

• Ngjyra: e zezë. E bardhë

• Kodi i artikullit: CZ3949-001

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT DOWNSHIFTER
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
Masa Masa EU Masa në cm
4Y 36 23
6Y 38.5 24
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
7Y 40 25
6"Y 39 24.5
4"Y 36.5 23.5
3"Y 35.5 22.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete BQ5448-104
5.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DD1096-004
5.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
6.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DD1096-001
5.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
6.800 LEK
Ndihmë