TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete RENEW IN-SEASON TR 11
NIKE Atlete RENEW IN-SEASON TR 11
NIKE Atlete RENEW IN-SEASON TR 11
NIKE Atlete RENEW IN-SEASON TR 11
NIKE Atlete RENEW IN-SEASON TR 11
NIKE Atlete RENEW IN-SEASON TR 11
NIKE Atlete RENEW IN-SEASON TR 11
NIKE Atlete RENEW IN-SEASON TR 11
NIKE Atlete RENEW IN-SEASON TR 11
NIKE Atlete RENEW IN-SEASON TR 11
Atlete për stërvitje për femra
Kodi i artikullit:
(DA1349-100)
NIKE

NIKE Atlete RENEW IN-SEASON TR 11

Çmimi i mëparshëm
11.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.200 LEK
Çmimi me zbritje
7.800 LEK
Shuma e kursyer: 3.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6 36.5 23
  • 8 39 25
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8.5 40 25.5
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Renew In-Season TR 11 janë atlete për femra të krijuara për të ofruar rehati superiore ndërsa përmbushni planin tuaj të stërvitjes në palestër. Ndjeni rehatinë dhe rikuperimin e energjisë sa herë që këmbët tuaja prekin tokën falë shtresës me densitet të dyfishtë në pjesën e mesme. Ky model atletesh mbështet lëvizjen natyrale të këmbëve. Tabani prej gome është projektuar për të mbuluar pjesët anësore të atleteve që janë më të ekspozuara ndaj konsumit, duke siguruar tërheqje optimale në kontakt me sipërfaqen. Nuk keni asnjë justifikim për të anashkaluar stërvitjen dhe këto atlete për femra janë një aleat ideal në palestër. Specifikim: Atlete për femra Pjesa e sipërme rrjetë Taban prej gome .
Detaje

Nike Renew In-Season TR 11 janë atlete për femra të krijuara për të ofruar rehati superiore ndërsa përmbushni planin tuaj të stërvitjes në palestër. Ndjeni rehatinë dhe rikuperimin e energjisë sa herë që këmbët tuaja prekin tokën falë shtresës me densitet të dyfishtë në pjesën e mesme. Ky model atletesh mbështet lëvizjen natyrale të këmbëve. Tabani prej gome është projektuar për të mbuluar pjesët anësore të atleteve që janë më të ekspozuara ndaj konsumit, duke siguruar tërheqje optimale në kontakt me sipërfaqen. Nuk keni asnjë justifikim për të anashkaluar stërvitjen dhe këto atlete për femra janë një aleat ideal në palestër.

Specifikim:

  • Atlete për femra
  • Pjesa e sipërme rrjetë
  • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR WOMEN TRAINING
Masa Masa EU Masa në cm
6 36.5 23
8 39 25
7" 38.5 24.5
8" 40 25.5
6" 37.5 23.5
7 38 24
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CU3584-004
8.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CW3398-002
8.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.900 LEK
Ndihmë