TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UMBRO Produkte SPIDER JUNIOR TF
UMBRO Produkte SPIDER JUNIOR TF
UMBRO Produkte SPIDER JUNIOR TF
UMBRO Produkte SPIDER JUNIOR TF
UMBRO Produkte SPIDER JUNIOR TF
UMBRO Produkte SPIDER JUNIOR TF
UMBRO Produkte SPIDER JUNIOR TF
UMBRO Produkte SPIDER JUNIOR TF
UMBRO Produkte SPIDER JUNIOR TF
UMBRO Produkte SPIDER JUNIOR TF
Atlete futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(UMF213B125-01)
UMBRO

UMBRO Produkte SPIDER JUNIOR TF

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 35 35
  • 34 34
  • 38 38
  • 36 36
  • 39 39
  • 37 37
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
Marka UMBRO
KOLEKCIJA_HR FOOTBALL/SOCCER
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë