TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Produkte BECK
CHAMPION Produkte BECK
CHAMPION Produkte BECK
CHAMPION Produkte BECK
CHAMPION Produkte BECK
CHAMPION Produkte BECK
CHAMPION Produkte BECK
CHAMPION Produkte BECK
CHAMPION Produkte BECK
CHAMPION Produkte BECK
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S32339-ES010)
CHAMPION

CHAMPION Produkte BECK

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 29 29 17
  • 32 32 20
  • 35 35 22.5
  • 28 28 16
  • 31 31 19
  • 30 30 18
  • 34 34 21.5
  • 33 33 21
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
Shkruaj SNEAKERS
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S32581-ES010
3.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S32581-BS507
3.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.900 LEK
Ndihmë