TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Atlete BECK GS
CHAMPION Atlete BECK GS
CHAMPION Atlete BECK GS
CHAMPION Atlete BECK GS
CHAMPION Atlete BECK GS
CHAMPION Atlete BECK GS
CHAMPION Atlete BECK GS
CHAMPION Atlete BECK GS
CHAMPION Atlete BECK GS
CHAMPION Atlete BECK GS
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S32340-ES010)
CHAMPION

CHAMPION Atlete BECK GS

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 37 37 23.5
  • 38 38 24
  • 39 39 24.5
  • 36 36 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion Beck janë atlete për djem të krijuara për të siguruar rehati dhe komoditet gjatë aktiviteteve gjatë gjithë ditës. Ato mbajnë logon e veçantë të Champion në një ngjyrë të kundërt.Përveçse të rehatshme për tu veshur, këto atlete për djem do të lejojnë që këmba e tyre të ndihet e sigurt në çdo hap. Specifikim: • Atlete për djem • Zbukuruar me logon Champion • Përbërja: 100% poliuretani • Ngjyra: gri .
Detaje

Champion Beck janë atlete për djem të krijuara për të siguruar rehati dhe komoditet gjatë aktiviteteve gjatë gjithë ditës.

Ato mbajnë logon e veçantë të Champion në një ngjyrë të kundërt.Përveçse të rehatshme për tu veshur, këto atlete për djem do të lejojnë që këmba e tyre të ndihet e sigurt në çdo hap.

Specifikim:

• Atlete për djem

• Zbukuruar me logon Champion

• Përbërja: 100% poliuretani

• Ngjyra: gri

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
37 37 23.5
38 38 24
39 39 24.5
36 36 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Champion Beck janë atlete për djem të krijuara për të siguruar rehati dhe komoditet gjatë aktiviteteve gjatë gjithë ditës.

Ato mbajnë logon e veçantë të Champion në një ngjyrë të kundërt.Përveçse të rehatshme për tu veshur, këto atlete për djem do të lejojnë që këmba e tyre të ndihet e sigurt në çdo hap.

Specifikim:

• Atlete për djem

• Zbukuruar me logon Champion

• Përbërja: 100% poliuretani

• Ngjyra: gri

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
37 37 23.5
38 38 24
39 39 24.5
36 36 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë