TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete EQ19 RUN
adidas Atlete EQ19 RUN
adidas Atlete EQ19 RUN
adidas Atlete EQ19 RUN
adidas Atlete EQ19 RUN
adidas Atlete EQ19 RUN
adidas Atlete EQ19 RUN
adidas Atlete EQ19 RUN
adidas Atlete EQ19 RUN
adidas Atlete EQ19 RUN
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(H02036)
adidas

adidas Atlete EQ19 RUN

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 9 43 1/3 26.7
  • 7 40 2/3 25
  • 9- 44 27.1
  • 8 42 25.9
  • 7- 41 1/3 25.5
  • 10- 45 1/3 28
  • 8- 42 2/3 26.3
  • 10 44 2/3 27.6
  • 11 46 28.4
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
9 43 1/3 26.7
7 40 2/3 25
9- 44 27.1
8 42 25.9
7- 41 1/3 25.5
10- 45 1/3 28
8- 42 2/3 26.3
10 44 2/3 27.6
11 46 28.4
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë