TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte AIR MAX IMPACT 2
NIKE Produkte AIR MAX IMPACT 2
NIKE Produkte AIR MAX IMPACT 2
NIKE Produkte AIR MAX IMPACT 2
NIKE Produkte AIR MAX IMPACT 2
NIKE Produkte AIR MAX IMPACT 2
NIKE Produkte AIR MAX IMPACT 2
NIKE Produkte AIR MAX IMPACT 2
Atlete basketbolli për të rritur
Kodi i artikullit:
(CQ9382-004)
NIKE

NIKE Produkte AIR MAX IMPACT 2

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 10 44 28
 • 7.5 40.5 25.5
 • 14 *
 • 11 45 29
 • 8 41 26
 • 9 42.5 27
 • 8.5 42 26.5
 • 12 46 30
 • 13 *
 • 9.5 43 27.5
Ruani në listën e të preferuarave
Luaj pa frikë me këpucët e basketbollit për meshkuj Nike Air Max Impact 2. Ato janë krijuar për lojtarë të fuqishëm që kanë nevojë për shumë rehati dhe mbrojtje, kështu që përmbajnë një njësi të madhe ajri që ndodhet nën pjesën e thembrës. Rripat e gjerë që shtrihen nga thembra e mbajnë këmbën fort në këmbë, ndërsa jeni të fokusuar në lojë. Pjesa e formësuar rreth thembrës, e frymëzuar nga modeli Air Max 270 dhe akoma më e mirë se modeli i mëparshëm, është tepër e lehtë dhe ndihmon në stabilizimin dhe rregullimin e ecjes. Pavarësisht nëse luani basketboll profesionalisht ose argëtues me shoqërinë, këto atlete japin energjinë e një profesionisti, kështu që rezultate të shkëlqyera janë të garantuara. Specifikim: Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme rrjetë Taban prej gome .
Detaje

Luaj pa frikë me këpucët e basketbollit për meshkuj Nike Air Max Impact 2. Ato janë krijuar për lojtarë të fuqishëm që kanë nevojë për shumë rehati dhe mbrojtje, kështu që përmbajnë një njësi të madhe ajri që ndodhet nën pjesën e thembrës. Rripat e gjerë që shtrihen nga thembra e mbajnë këmbën fort në këmbë, ndërsa jeni të fokusuar në lojë. Pjesa e formësuar rreth thembrës, e frymëzuar nga modeli Air Max 270 dhe akoma më e mirë se modeli i mëparshëm, është tepër e lehtë dhe ndihmon në stabilizimin dhe rregullimin e ecjes. Pavarësisht nëse luani basketboll profesionalisht ose argëtues me shoqërinë, këto atlete japin energjinë e një profesionisti, kështu që rezultate të shkëlqyera janë të garantuara.

Specifikim:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Qëllimi Basketboll
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DA0694-003
14.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CW3143-006
15.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CW3403-003
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Ndihmë