TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete RESPONSE SR
adidas Atlete RESPONSE SR
adidas Atlete RESPONSE SR
adidas Atlete RESPONSE SR
adidas Atlete RESPONSE SR
adidas Atlete RESPONSE SR
adidas Atlete RESPONSE SR
adidas Atlete RESPONSE SR
adidas Atlete RESPONSE SR
adidas Atlete RESPONSE SR
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GW5690)
adidas

adidas Atlete RESPONSE SR

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
10.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.900 LEK
Çmimi me zbritje
9.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7 40 2/3 25
  • 8 42 25.9
  • 10- 45 1/3 28
  • 8- 42 2/3 26.3
  • 9- 44 27.1
  • 9 43 1/3 26.7
  • 7- 41 1/3 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
7 40 2/3 25
8 42 25.9
10- 45 1/3 28
8- 42 2/3 26.3
9- 44 27.1
9 43 1/3 26.7
7- 41 1/3 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
7 40 2/3 25
8 42 25.9
10- 45 1/3 28
8- 42 2/3 26.3
9- 44 27.1
9 43 1/3 26.7
7- 41 1/3 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë