TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN GS
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN GS
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN GS
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN GS
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN GS
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN GS
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN GS
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN GS
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN GS
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN GS
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DD1096-001)
NIKE

NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN GS

Çmimi i mëparshëm
6.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.800 LEK
Çmimi me zbritje
5.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5Y 37.5 23.5
  • 6.5Y 39 24.5
  • 7Y 40 25
  • 4Y 36 23
  • 6Y 38.5 24
  • 3.5Y 35.5 22.5
  • 5.5Y 38 24
  • 4.5Y 36.5 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT REVOLUTION
KATEGORIJABIH HO_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
5Y 37.5 23.5
6"Y 39 24.5
7Y 40 25
4Y 36 23
6Y 38.5 24
3"Y 35.5 22.5
5"Y 38 24
4"Y 36.5 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT REVOLUTION
KATEGORIJABIH HO_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
5Y 37.5 23.5
6"Y 39 24.5
7Y 40 25
4Y 36 23
6Y 38.5 24
3"Y 35.5 22.5
5"Y 38 24
4"Y 36.5 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë