TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DC3728-003)
NIKE

NIKE Atlete Revolution 6

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 12 46 30
 • 10 44 28
 • 14 48.5 32
 • 13 47.5 31
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 11 45 29
 • 8 41 26
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8.5 42 26.5
 • 11.5 45.5 29.5
 • 10.5 44.5 28.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për meshkuj Nike Revolution 6 kanë shtresa akoma më të buta në krahasim me modelin e mëparshëm. Në këto atlete do të shijoni rehati me çdo kilometër të përshkuar. Me Nike Revolution 6, çdo lëvizje juaj do të jetë më fleksibël. Materiali i lehtë mbështjell këmbën tuaj dhe lejon ajrosjen, ndërsa përforcimi në thembër ofron mbështetje dhe qëndrueshmëri. Pjesa qendrore e shollës është e mbushur me shtresë të butë për rehati, dhe pjesa e jashtme e saj me teksturë redukton peshën e atleteve. Tabani i gomës siguron tërheqje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën të përkulet në mënyrë natyrale. Dizajni minimalist i këtyre atleteve thjesht përshtatet në rutinën tuaj të përditshme të vrapimit. Vishni këto atlete dhe filloni aventurën tuaj. Specifikim: Atlete për meshkuj Taban prej gome .
Detaje

Atletet për meshkuj Nike Revolution 6 kanë shtresa akoma më të buta në krahasim me modelin e mëparshëm. Në këto atlete do të shijoni rehati me çdo kilometër të përshkuar. Me Nike Revolution 6, çdo lëvizje juaj do të jetë më fleksibël. Materiali i lehtë mbështjell këmbën tuaj dhe lejon ajrosjen, ndërsa përforcimi në thembër ofron mbështetje dhe qëndrueshmëri. Pjesa qendrore e shollës është e mbushur me shtresë të butë për rehati, dhe pjesa e jashtme e saj me teksturë redukton peshën e atleteve. Tabani i gomës siguron tërheqje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën të përkulet në mënyrë natyrale. Dizajni minimalist i këtyre atleteve thjesht përshtatet në rutinën tuaj të përditshme të vrapimit. Vishni këto atlete dhe filloni aventurën tuaj.

Specifikim:

 • Atlete për meshkuj
 • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT REVOLUTION
KATEGORIJABIH HO_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
12 46 30
10 44 28
14 48.5 32
13 47.5 31
9 42.5 27
9" 43 27.5
11 45 29
8 41 26
7" 40.5 25.5
8" 42 26.5
11" 45.5 29.5
10" 44.5 28.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atletet për meshkuj Nike Revolution 6 kanë shtresa akoma më të buta në krahasim me modelin e mëparshëm. Në këto atlete do të shijoni rehati me çdo kilometër të përshkuar. Me Nike Revolution 6, çdo lëvizje juaj do të jetë më fleksibël. Materiali i lehtë mbështjell këmbën tuaj dhe lejon ajrosjen, ndërsa përforcimi në thembër ofron mbështetje dhe qëndrueshmëri. Pjesa qendrore e shollës është e mbushur me shtresë të butë për rehati, dhe pjesa e jashtme e saj me teksturë redukton peshën e atleteve. Tabani i gomës siguron tërheqje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën të përkulet në mënyrë natyrale. Dizajni minimalist i këtyre atleteve thjesht përshtatet në rutinën tuaj të përditshme të vrapimit. Vishni këto atlete dhe filloni aventurën tuaj.

Specifikim:

 • Atlete për meshkuj
 • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT REVOLUTION
KATEGORIJABIH HO_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
12 46 30
10 44 28
14 48.5 32
13 47.5 31
9 42.5 27
9" 43 27.5
11 45 29
8 41 26
7" 40.5 25.5
8" 42 26.5
11" 45.5 29.5
10" 44.5 28.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë