TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete GRAND COURT K
adidas Atlete GRAND COURT K
adidas Atlete GRAND COURT K
adidas Atlete GRAND COURT K
adidas Atlete GRAND COURT K
adidas Atlete GRAND COURT K
adidas Atlete GRAND COURT K
adidas Atlete GRAND COURT K
adidas Atlete GRAND COURT K
adidas Atlete GRAND COURT K
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GZ8587)
adidas

adidas Atlete GRAND COURT K

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 3- 36 22.1
  • 4 36 2/3 22.5
  • 6- 40 24.6
  • 5- 38 2/3 23.8
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Masa Masa EU Masa në cm
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
6- 40 24.6
5- 38 2/3 23.8

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Masa Masa EU Masa në cm
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
6- 40 24.6
5- 38 2/3 23.8

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë