TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(H04558)
adidas

adidas Atlete GRAND COURT

Çmimi i mëparshëm
10.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.900 LEK
Çmimi me zbritje
8.700 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 9 43 1/3 26.7
  • 10- 45 1/3 28
  • 7 40 2/3 25
  • 8 42 25.9
  • 8- 42 2/3 26.3
  • 7- 41 1/3 25.5
  • 9- 44 27.1
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
KOLEKCIJA_HR NEO
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
9 43 1/3 26.7
10- 45 1/3 28
7 40 2/3 25
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
7- 41 1/3 25.5
9- 44 27.1
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H04557
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0963
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë