TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete ADVANTAGE K
adidas Atlete ADVANTAGE K
adidas Atlete ADVANTAGE K
adidas Atlete ADVANTAGE K
adidas Atlete ADVANTAGE K
adidas Atlete ADVANTAGE K
adidas Atlete ADVANTAGE K
adidas Atlete ADVANTAGE K
adidas Atlete ADVANTAGE K
adidas Atlete ADVANTAGE K
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(EF0211)
adidas

adidas Atlete ADVANTAGE K

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmimi me zbritje
5.200 LEK
Shuma e kursyer: 600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 3 35.5 21.6
 • 4 36 2/3 22.5
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 3- 36 22.1
 • 5 38 23.3
 • 2- 35 21.2
 • 2 34 20.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • Univerzalno *
 • 11K 29 17.4
 • 10K 28 16.6
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ADVANTAGE K janë atlete për fëmijë, të cilat do ti ndihmojnë në hapat e tyre gjatë gjithë aktiviteteve të përditshme. Të projektuara pas atleteve klasike, ky model për fëmijë tregon elegancë dhe thjeshtësi sportive. Pjesa e sipërme është e përbërë prej një lëkure sintetike të butë, e cila lejon qëndrueshmëri dhe mirëmbajtje të lehtë. Shtresa e brendshme siguron komoditet perfekt, ndërsa tabani prej gome rrit qëndrueshmërinë e atleteve. Dizajni i pjesës anësore është me vrima të vogla dhe logoja në pjesën e pasme i jep një pamje autentike sportive. Specifikime: • Atlete për fëmijë • Pjesa e sipërme: lëkurë sintetike • Taban prej gome • Ngjyra: e bardhë / rozë • Kodi i artikullit: EF0211 .
Detaje

adidas ADVANTAGE K janë atlete për fëmijë, të cilat do ti ndihmojnë në hapat e tyre gjatë gjithë aktiviteteve të përditshme.

Të projektuara pas atleteve klasike, ky model për fëmijë tregon elegancë dhe thjeshtësi sportive.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej një lëkure sintetike të butë, e cila lejon qëndrueshmëri dhe mirëmbajtje të lehtë.

Shtresa e brendshme siguron komoditet perfekt, ndërsa tabani prej gome rrit qëndrueshmërinë e atleteve.

Dizajni i pjesës anësore është me vrima të vogla dhe logoja në pjesën e pasme i jep një pamje autentike sportive.

Specifikime:

• Atlete për fëmijë

• Pjesa e sipërme: lëkurë sintetike

• Taban prej gome

• Ngjyra: e bardhë / rozë

• Kodi i artikullit: EF0211

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
Masa Masa EU Masa në cm
4- 37 1/3 22.9
3 35.5 21.6
4 36 2/3 22.5
5- 38 2/3 23.8
3- 36 22.1
5 38 23.3
2- 35 21.2
2 34 20.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
Univerzalno
11K 29 17.4
10K 28 16.6

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas ADVANTAGE K janë atlete për fëmijë, të cilat do ti ndihmojnë në hapat e tyre gjatë gjithë aktiviteteve të përditshme.

Të projektuara pas atleteve klasike, ky model për fëmijë tregon elegancë dhe thjeshtësi sportive.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej një lëkure sintetike të butë, e cila lejon qëndrueshmëri dhe mirëmbajtje të lehtë.

Shtresa e brendshme siguron komoditet perfekt, ndërsa tabani prej gome rrit qëndrueshmërinë e atleteve.

Dizajni i pjesës anësore është me vrima të vogla dhe logoja në pjesën e pasme i jep një pamje autentike sportive.

Specifikime:

• Atlete për fëmijë

• Pjesa e sipërme: lëkurë sintetike

• Taban prej gome

• Ngjyra: e bardhë / rozë

• Kodi i artikullit: EF0211

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
Masa Masa EU Masa në cm
4- 37 1/3 22.9
3 35.5 21.6
4 36 2/3 22.5
5- 38 2/3 23.8
3- 36 22.1
5 38 23.3
2- 35 21.2
2 34 20.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
Univerzalno
11K 29 17.4
10K 28 16.6

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë