TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza ZNE FZ
adidas Bluza ZNE FZ
adidas Bluza ZNE FZ
adidas Bluza ZNE FZ
adidas Bluza ZNE FZ
adidas Bluza ZNE FZ
adidas Bluza ZNE FZ
adidas Bluza ZNE FZ
adidas Bluza ZNE FZ
adidas Bluza ZNE FZ
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GN6832)
adidas

adidas Bluza ZNE FZ

Çmimi i mëparshëm
14.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Z.N.E. FULL-ZIP HOODIE është një bluzë për meshkuj me një pamje të njohur nga marka e kultit. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për çdo lloj stërvitje - nga vrapimi, tenisi, deri në palestër. Detaje

adidas Z.N.E. FULL-ZIP HOODIE është një bluzë për meshkuj me një pamje të njohur nga marka e kultit.

Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për çdo lloj stërvitje - nga vrapimi, tenisi, deri në palestër.

Karakterizohet nga komoditeti i pëlhurës së pasur me pambuk, i kombinuar me dizajnin modern dhe funksionalitetin sportiv.

Ajrosja e materialit siguron qarkullimin e ajrit dhe i siguron trupit tuaj freski të vazhdueshme.

E përbërë nga Primeblue, një seri materialesh të ricikluara me performancë të lartë.

Materialet e ricikluara janë pjesë e nismës së adidas për hedhjen e mbeturinave plastike.

Përfundoni stërvitjen ose shëtitjen tuaj në një stil të ligjshëm adidas.

Specifikim:

 • Bluzë për meshkuj
 • Zinxhir i dyfishtë
 • Kapuç
 • Xhepa anash me zinxhir
 • logo e adidas
 • Përbërja: 60% pambuk, 40% poliester i ricikluar
 • Ngjyra: e zezë, jeshile
 • Kodi i produktit: GN683
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas Z.N.E. FULL-ZIP HOODIE është një bluzë për meshkuj me një pamje të njohur nga marka e kultit.

Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për çdo lloj stërvitje - nga vrapimi, tenisi, deri në palestër.

Karakterizohet nga komoditeti i pëlhurës së pasur me pambuk, i kombinuar me dizajnin modern dhe funksionalitetin sportiv.

Ajrosja e materialit siguron qarkullimin e ajrit dhe i siguron trupit tuaj freski të vazhdueshme.

E përbërë nga Primeblue, një seri materialesh të ricikluara me performancë të lartë.

Materialet e ricikluara janë pjesë e nismës së adidas për hedhjen e mbeturinave plastike.

Përfundoni stërvitjen ose shëtitjen tuaj në një stil të ligjshëm adidas.

Specifikim:

 • Bluzë për meshkuj
 • Zinxhir i dyfishtë
 • Kapuç
 • Xhepa anash me zinxhir
 • logo e adidas
 • Përbërja: 60% pambuk, 40% poliester i ricikluar
 • Ngjyra: e zezë, jeshile
 • Kodi i produktit: GN683
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GQ6210
Projektuar për rehati, adidas Z.N.E. bluzë për meshkuj FULL-ZIP HOODIE &eum...
14.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GP4311
adidas ESSENTIALS COLORBLOCK FULL ZIP Hoodie është bluzë me kapuç je...
8.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GK3666
adidas MHS GFX FZQ3 është bluzë për meshkuj me kapuç. Shumë...
6.100 LEK
Shuma e kursyer 40%
10.100 LEK
Ndihmë
string(0) ""
string(0) ""