TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza W NSW ESSNTL FLC GX HOODIE
NIKE Bluza W NSW ESSNTL FLC GX HOODIE
NIKE Bluza W NSW ESSNTL FLC GX HOODIE
NIKE Bluza W NSW ESSNTL FLC GX HOODIE
NIKE Bluza W NSW ESSNTL FLC GX HOODIE
NIKE Bluza W NSW ESSNTL FLC GX HOODIE
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(BV4126-814)
NIKE

NIKE Bluza W NSW ESSNTL FLC GX HOODIE

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
7.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.400 LEK
Çmimi me zbritje
6.700 LEK
Shuma e kursyer: 700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Essential Fleece Pullover Hoodie është një bluzë për femra me kapuç e krijuar për aktivitete të kohës së lirë. Është e përbërë nga pambuku i butë, në një prerje sportive me kapuç dhe xhepa. Një logo e thjeshtë Nike në pjesën e përparme thekson në mënyrë delikate përkatësinë tuaj sportive. Specifikim: Prerje e rregullt Kapuç, xhepa Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester Ngjyra: portokalli Kodi i artikullit: BV4126-814 .
Detaje

Nike Sportswear Essential Fleece Pullover Hoodie është një bluzë për femra me kapuç e krijuar për aktivitete të kohës së lirë.

Është e përbërë nga pambuku i butë, në një prerje sportive me kapuç dhe xhepa.

Një logo e thjeshtë Nike në pjesën e përparme thekson në mënyrë delikate përkatësinë tuaj sportive.

Specifikim:

 • Prerje e rregullt
 • Kapuç, xhepa
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester
 • Ngjyra: portokalli
 • Kodi i artikullit: BV4126-814
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Sportswear Essential Fleece Pullover Hoodie është një bluzë për femra me kapuç e krijuar për aktivitete të kohës së lirë.

Është e përbërë nga pambuku i butë, në një prerje sportive me kapuç dhe xhepa.

Një logo e thjeshtë Nike në pjesën e përparme thekson në mënyrë delikate përkatësinë tuaj sportive.

Specifikim:

 • Prerje e rregullt
 • Kapuç, xhepa
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester
 • Ngjyra: portokalli
 • Kodi i artikullit: BV4126-814
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë