TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza BASIC
CHAMPION Bluza BASIC
CHAMPION Bluza BASIC
CHAMPION Bluza BASIC
CHAMPION Bluza BASIC
CHAMPION Bluza BASIC
CHAMPION Bluza BASIC
CHAMPION Bluza BASIC
Kodi i artikullit:
(CHA213B601-04)
CHAMPION

CHAMPION Bluza BASIC

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS 5-6Y
  • M 9-10Y
  • S 7-8Y
  • L 11-12Y
  • XL 13-14Y
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
KATEGORIJABIH FA_KIDS
SILUETA_HR HOODY
Masa Masa EU Masa në cm
XS 5-6Y
M 9-10Y
S 7-8Y
L 11-12Y
XL 13-14Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
KATEGORIJABIH FA_KIDS
SILUETA_HR HOODY
Masa Masa EU Masa në cm
XS 5-6Y
M 9-10Y
S 7-8Y
L 11-12Y
XL 13-14Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA213B607-10
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA213B608-01
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA213B606-10
2.700 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA213B602-23
3.200 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.500 LEK
Ndihmë