TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Produkte CREWNECK
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(214140-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Produkte CREWNECK

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka CHAMPION
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
SILUETA_HR CREW NECK

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka CHAMPION
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
SILUETA_HR CREW NECK

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211M410-01
1.800 LEK
Shuma e kursyer 28%
2.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211M410-02
1.800 LEK
Shuma e kursyer 28%
2.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211M405-01
2.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 214140-EM524
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Ndihmë