TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

PUMA Bluza PUMA Classics Logo Hoodie (s)
PUMA Bluza PUMA Classics Logo Hoodie (s)
PUMA Bluza PUMA Classics Logo Hoodie (s)
PUMA Bluza PUMA Classics Logo Hoodie (s)
PUMA Bluza PUMA Classics Logo Hoodie (s)
PUMA Bluza PUMA Classics Logo Hoodie (s)
PUMA Bluza PUMA Classics Logo Hoodie (s)
PUMA Bluza PUMA Classics Logo Hoodie (s)
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(530075-66)
PUMA

PUMA Bluza PUMA Classics Logo Hoodie (s)

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
5.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka PUMA
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka PUMA
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 589157-51
7.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 589157-36
7.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.200 LEK
Ndihmë