TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza LADY NEON CRRWNECK
CHAMPION Bluza LADY NEON CRRWNECK
CHAMPION Bluza LADY NEON CRRWNECK
CHAMPION Bluza LADY NEON CRRWNECK
CHAMPION Bluza LADY NEON CRRWNECK
CHAMPION Bluza LADY NEON CRRWNECK
CHAMPION Bluza LADY NEON CRRWNECK
CHAMPION Bluza LADY NEON CRRWNECK
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(115921-WW002)
CHAMPION

CHAMPION Bluza LADY NEON CRRWNECK

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
5.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka CHAMPION
KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA221F601-10
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Ndihmë