TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza W NSW ESSNTL HOODIE PO FLC HBR
NIKE Bluza W NSW ESSNTL HOODIE PO FLC HBR
NIKE Bluza W NSW ESSNTL HOODIE PO FLC HBR
NIKE Bluza W NSW ESSNTL HOODIE PO FLC HBR
NIKE Bluza W NSW ESSNTL HOODIE PO FLC HBR
NIKE Bluza W NSW ESSNTL HOODIE PO FLC HBR
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(BV4126-010)
NIKE

NIKE Bluza W NSW ESSNTL HOODIE PO FLC HBR

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
7.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.400 LEK
Çmimi me zbritje
6.700 LEK
Shuma e kursyer: 700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për femra Nike Sportswear Essential është një nga modelet tona klasike që nuk do të dalin kurrë nga moda. Është përbërë nga material i cili është jashtëzakonisht i butë dhe i ngrohtë, dhe është i përshtatshëm për tu veshur në çdo rast. Është jashtëzakonisht e lehtë dhe e butë, kështu që do t'ju japë rehati maksimale. Ju mund t'i vendosni të gjitha gjërat e vogla në xhepin e përparmë. Shijoni modelin e veçantë dhe komoditetin e përsosur të veshjeve sportive Nike. Specifikim: Bluzë për femra Prerje standarde Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester .
Detaje

Bluza për femra Nike Sportswear Essential është një nga modelet tona klasike që nuk do të dalin kurrë nga moda. Është përbërë nga material i cili është jashtëzakonisht i butë dhe i ngrohtë, dhe është i përshtatshëm për tu veshur në çdo rast. Është jashtëzakonisht e lehtë dhe e butë, kështu që do t'ju japë rehati maksimale. Ju mund t'i vendosni të gjitha gjërat e vogla në xhepin e përparmë. Shijoni modelin e veçantë dhe komoditetin e përsosur të veshjeve sportive Nike.

Specifikim:

  • Bluzë për femra
  • Prerje standarde
  • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Bluza për femra Nike Sportswear Essential është një nga modelet tona klasike që nuk do të dalin kurrë nga moda. Është përbërë nga material i cili është jashtëzakonisht i butë dhe i ngrohtë, dhe është i përshtatshëm për tu veshur në çdo rast. Është jashtëzakonisht e lehtë dhe e butë, kështu që do t'ju japë rehati maksimale. Ju mund t'i vendosni të gjitha gjërat e vogla në xhepin e përparmë. Shijoni modelin e veçantë dhe komoditetin e përsosur të veshjeve sportive Nike.

Specifikim:

  • Bluzë për femra
  • Prerje standarde
  • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë