TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air
Bluzë me mëngë të gjata për femra
Kodi i artikullit:
(DD5433-695)
NIKE

NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
6.200 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për femra Nike Air e ngre pamjen në një pamje tjetër. Të shkosh në festat e qytetit apo festivale me miqtë nuk ka qenë kurrë më e shpejtë dhe më e lehtë. Kombinoje këtë bluzë me atletet dhe xhinset tuaja të preferuara dhe jeni gati për ditën tuaj. E përbërë nga pëlhurë e butë e pasur me pambuk, do të sjellë një ndjenjë rehatie dhe komoditeti gjatë gjithë ditës. Grafikat mbresëlënëse Air dhe logoja e qëndisur Futura theksojnë pamjen sportive dhe trashëgiminë e pasur. Bashkohuni me ekipin e Air me një bluzë Nike Air dhe bini gjithmonë në sy. Specifikimi: Bluzë për femra Logoja Air Logoja Futura Larje në lavatriçe Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër.
Detaje

Bluza për femra Nike Air e ngre pamjen në një pamje tjetër. Të shkosh në festat e qytetit apo festivale me miqtë nuk ka qenë kurrë më e shpejtë dhe më e lehtë. Kombinoje këtë bluzë me atletet dhe xhinset tuaja të preferuara dhe jeni gati për ditën tuaj. E përbërë nga pëlhurë e butë e pasur me pambuk, do të sjellë një ndjenjë rehatie dhe komoditeti gjatë gjithë ditës. Grafikat mbresëlënëse Air dhe logoja e qëndisur Futura theksojnë pamjen sportive dhe trashëgiminë e pasur. Bashkohuni me ekipin e Air me një bluzë Nike Air dhe bini gjithmonë në sy.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra
 • Logoja Air
 • Logoja Futura
 • Larje në lavatriçe
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë me mëngë të gjata
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë