TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UNDER ARMOUR Produkte Streaker
UNDER ARMOUR Produkte Streaker
UNDER ARMOUR Produkte Streaker
UNDER ARMOUR Produkte Streaker
UNDER ARMOUR Produkte Streaker
UNDER ARMOUR Produkte Streaker
UNDER ARMOUR Produkte Streaker
UNDER ARMOUR Produkte Streaker
Bluzë për meshkuj për vrapim
Kodi i artikullit:
(1361469-857)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Produkte Streaker

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • MD M
 • LG L
 • XL XL
 • SM S
Ruani në listën e të preferuarave
Vrapimet e gjata dhe të shpejta kërkojnë rehati të jashtëzakonshme, shtrirje të përsosur me një ndjesi të lehtë, dhe kjo vjen në formën e një bluze për meshkuj Under Armour Streaker. Është projektuar për të përmbushur kërkesat e atletëve modernë kur bëhet fjalë për komoditetin dhe teknologjinë e fundit. Pëlhura UA Microthread thith lagështinë dhe ju ndihmon të qëndroni të thatë dhe të fokusuar në qëllimet tuaja. Teknologjia kundër erës parandalon zhvillimin e mikrobeve dhe ju ndihmon të qëndroni të freskët gjatë gjithë kohës. Panelet rrjetë mundësojnë qarkullimin optimal të ajrit, ndërsa detajet reflektuese plotësojnë pamjen e këtij modeli. Vishni bluzën e vrapimit për meshkuj Under Armour Streaker dhe jeni gati për sfida të reja. Specifikimet: Bluzë për meshkuj Mëngë të shkurtra Teknologji kundër erës Pëlhurë UA me mikrofije Detaje reflektuese Panele rrjetë Përbërja: 93% poliestër, 7% elastan .
Detaje

Vrapimet e gjata dhe të shpejta kërkojnë rehati të jashtëzakonshme, shtrirje të përsosur me një ndjesi të lehtë, dhe kjo vjen në formën e një bluze për meshkuj Under Armour Streaker. Është projektuar për të përmbushur kërkesat e atletëve modernë kur bëhet fjalë për komoditetin dhe teknologjinë e fundit. Pëlhura UA Microthread thith lagështinë dhe ju ndihmon të qëndroni të thatë dhe të fokusuar në qëllimet tuaja. Teknologjia kundër erës parandalon zhvillimin e mikrobeve dhe ju ndihmon të qëndroni të freskët gjatë gjithë kohës. Panelet rrjetë mundësojnë qarkullimin optimal të ajrit, ndërsa detajet reflektuese plotësojnë pamjen e këtij modeli. Vishni bluzën e vrapimit për meshkuj Under Armour Streaker dhe jeni gati për sfida të reja.
Specifikimet:

 • Bluzë për meshkuj
 • Mëngë të shkurtra
 • Teknologji kundër erës
 • Pëlhurë UA me mikrofije
 • Detaje reflektuese
 • Panele rrjetë
 • Përbërja: 93% poliestër, 7% elastan

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka UNDER ARMOUR
  Qëllimi Vrapim
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Ndihmë