TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë Sportswear Swoosh
NIKE Bluzë Sportswear Swoosh
NIKE Bluzë Sportswear Swoosh
NIKE Bluzë Sportswear Swoosh
NIKE Bluzë Sportswear Swoosh
NIKE Bluzë Sportswear Swoosh
Bluzë për femra
Kodi i artikullit:
(DM6211-030)
NIKE

NIKE Bluzë Sportswear Swoosh

Çmimi i mëparshëm
5.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.300 LEK
Çmimi me zbritje
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Swoosh është një bluzë për femra e krijuar për rehati dhe komoditet. Është e përbërë prej pëlhure pambuku të butë në prekje, gjë që e bën atë zgjedhjen perfekte për çdo ditë. Prerja është jashtëzakonisht e lirshme dhe ofron liri të plotë lëvizjeje. Supet e ulura japin një pamje moderne dhe ndjesi komode. Logoja Swoosh në pjesën e përparme është e qepur në pjesën e përparme dhe plotëson pamjen perfekte të kësaj bluze. Bluza është me mëngë të shkurtra, me jakë të përforcuar që parandalon tërheqjen e bluzës dhe e bën atë më jetëgjatë. Kombinohet lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës dhe mirëmbahet edhe më lehtë duke u larë në lavatriçe. Specifikimi: Bluzë për femra Mëngë të shkurtra Jakë e përforcuar Përbërja: 100% pambuk Logo Swoosh.
Detaje

Nike Sportswear Swoosh është një bluzë për femra e krijuar për rehati dhe komoditet. Është e përbërë prej pëlhure pambuku të butë në prekje, gjë që e bën atë zgjedhjen perfekte për çdo ditë. Prerja është jashtëzakonisht e lirshme dhe ofron liri të plotë lëvizjeje. Supet e ulura japin një pamje moderne dhe ndjesi komode. Logoja Swoosh në pjesën e përparme është e qepur në pjesën e përparme dhe plotëson pamjen perfekte të kësaj bluze. Bluza është me mëngë të shkurtra, me jakë të përforcuar që parandalon tërheqjen e bluzës dhe e bën atë më jetëgjatë. Kombinohet lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës dhe mirëmbahet edhe më lehtë duke u larë në lavatriçe.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra
 • Mëngë të shkurtra
 • Jakë e përforcuar
 • Përbërja: 100% pambuk
 • Logo Swoosh

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë DV0335-100
  5.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë DV0335-693
  5.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.500 LEK
  Ndihmë