TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluzë CLASSIC
CHAMPION Bluzë CLASSIC
CHAMPION Bluzë CLASSIC
CHAMPION Bluzë CLASSIC
CHAMPION Bluzë CLASSIC
CHAMPION Bluzë CLASSIC
CHAMPION Bluzë CLASSIC
CHAMPION Bluzë CLASSIC
Bluzë për femra
Kodi i artikullit:
(115894-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Bluzë CLASSIC

Çmimi i mëparshëm
2.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.200 LEK
Çmimi me zbritje
1.300 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza e thjeshtë dhe klasike Champion CLASSIC për femra kombinohet lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës. Pëlhura prej pambuku dhe prerja e lirshme e bën atë ideale për çdo rast, veçanërisht gjatë ditëve të ngrohta. Dizajni i thjeshtë është pasuruar me logon Champion në pjesën e përparme duke i dhënë një detaj interesant të gjithë kombinimit. Për të gjithë adhuruesit e stilit sportiv kjo bluzë është ideale për ju. Specifikimi: Mëngë të shkurtra Logo Champion Përbërja: 100% pambuk.
Detaje

Bluza e thjeshtë dhe klasike Champion CLASSIC për femra kombinohet lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës. Pëlhura prej pambuku dhe prerja e lirshme e bën atë ideale për çdo rast, veçanërisht gjatë ditëve të ngrohta. Dizajni i thjeshtë është pasuruar me logon Champion në pjesën e përparme duke i dhënë një detaj interesant të gjithë kombinimit. Për të gjithë adhuruesit e stilit sportiv kjo bluzë është ideale për ju.
Specifikimi:

 • Mëngë të shkurtra
 • Logo Champion
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë