TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë M NSW TEE ICON FUTURA
NIKE Bluzë M NSW TEE ICON FUTURA
NIKE Bluzë M NSW TEE ICON FUTURA
NIKE Bluzë M NSW TEE ICON FUTURA
NIKE Bluzë M NSW TEE ICON FUTURA
NIKE Bluzë M NSW TEE ICON FUTURA
NIKE Bluzë M NSW TEE ICON FUTURA
NIKE Bluzë M NSW TEE ICON FUTURA
NIKE Bluzë M NSW TEE ICON FUTURA
NIKE Bluzë M NSW TEE ICON FUTURA
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(AR5004-010)
NIKE

NIKE Bluzë M NSW TEE ICON FUTURA

Çmimi i mëparshëm
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Çmimi me zbritje
3.000 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për meshkuj Nike M NSW TEE ICON FUTURA është  e përbërë nga pambuku i cilësisë më të lartë, i cili do t'ju ofrojë rehati gjatë gjithë ditës. Mund ta vishni këtë bluzë për çdo rast, qoftë për stërvitje apo kur dilni për të takuar miq. Logoja e madhe dhe e qëndisur e Nike në gjoks i bën të gjithë të dinë se ju jeni dikush që nuk dorëzohet lehtë. Vishni bluzën Nike M NSW TEE ICON FUTURA dhe shijoni komoditetin gjatë gjithë ditës.   SPECIFIKIM: • Logoja NIKE në gjoks • Mëngë të shkurtra • Përbërja materiale: 100% pambuk .
Detaje

Bluza për meshkuj Nike M NSW TEE ICON FUTURA është  e përbërë nga pambuku i cilësisë më të lartë, i cili do t'ju ofrojë rehati gjatë gjithë ditës.

Mund ta vishni këtë bluzë për çdo rast, qoftë për stërvitje apo kur dilni për të takuar miq.

Logoja e madhe dhe e qëndisur e Nike në gjoks i bën të gjithë të dinë se ju jeni dikush që nuk dorëzohet lehtë.

Vishni bluzën Nike M NSW TEE ICON FUTURA dhe shijoni komoditetin gjatë gjithë ditës.

 

SPECIFIKIM:

• Logoja NIKE në gjoks

• Mëngë të shkurtra

• Përbërja materiale: 100% pambuk

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
XL XL
2XL 2XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Bluzë DQ1112-017
3.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.500 LEK
Ndihmë