TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
NIKE Produkte Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
NIKE Produkte Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
NIKE Produkte Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
NIKE Produkte Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
NIKE Produkte Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
NIKE Produkte Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
NIKE Produkte Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
çantë shpine
Kodi i artikullit:
(BA5559-013)
NIKE

NIKE Produkte Y NK BRSLA JDI MINI BKPK

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
  • Univerzalno ONE SIZE
Ruani në listën e të preferuarave
Dimensionet: 33 cm x 25 cm x 13 cm Detaje

Dimensionet: 33 cm x 25 cm x 13 cm

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP YOUTH UNISEX
GPO_FRSTOFRDT BRASILIA
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj BACKPACK

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Dimensionet: 33 cm x 25 cm x 13 cm

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP YOUTH UNISEX
GPO_FRSTOFRDT BRASILIA
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj BACKPACK

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë