TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
Çantë shpine
Kodi i artikullit:
(BA5559-631)
NIKE

NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA JDI MINI BKPK

Çmimi i mëparshëm
3.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Çanta e shpines Nike Brasilia JDI ka një ndarje të gjerë me zinxhir, xhepa të vegjël nga jashtë dhe nga brenda, si dhe një mbajtëse shisheje. Detaje

Çanta e shpines Nike Brasilia JDI ka një ndarje të gjerë me zinxhir, xhepa të vegjël nga jashtë dhe nga brenda, si dhe një mbajtëse shisheje.

Pëlhura e trashë poliestër përmirëson qëndrueshmërinë, ndërsa rripat e përforcuar e bëjnë këtë çantë shpine të lehtë për tu mbajtur çdo ditë.

Specifikim:

• Përmasat: 33cm x 25cm x 13cm

• Përbërja: 100% poliester

• Ngjyra: e kuqe

• Kodi i artikullit: BA5559-631

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP YOUTH UNISEX
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Çanta e shpines Nike Brasilia JDI ka një ndarje të gjerë me zinxhir, xhepa të vegjël nga jashtë dhe nga brenda, si dhe një mbajtëse shisheje.

Pëlhura e trashë poliestër përmirëson qëndrueshmërinë, ndërsa rripat e përforcuar e bëjnë këtë çantë shpine të lehtë për tu mbajtur çdo ditë.

Specifikim:

• Përmasat: 33cm x 25cm x 13cm

• Përbërja: 100% poliester

• Ngjyra: e kuqe

• Kodi i artikullit: BA5559-631

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP YOUTH UNISEX
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë