TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte CLASSIC BADGE OF SPORT
adidas Produkte CLASSIC BADGE OF SPORT
adidas Produkte CLASSIC BADGE OF SPORT
adidas Produkte CLASSIC BADGE OF SPORT
adidas Produkte CLASSIC BADGE OF SPORT
adidas Produkte CLASSIC BADGE OF SPORT
adidas Produkte CLASSIC BADGE OF SPORT
adidas Produkte CLASSIC BADGE OF SPORT
adidas Produkte CLASSIC BADGE OF SPORT
adidas Produkte CLASSIC BADGE OF SPORT
Kodi i artikullit:
(H34810)
adidas

adidas Produkte CLASSIC BADGE OF SPORT

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • NS ONE SIZE
Ruani në listën e të preferuarave
Çanta e shpinës unisex adidas CLASSIC BADGE OF SPORT ju tregon se jeni gati në çdo moment, thjesht vendoseni atë dhe nisuni. Është projektuar për të mbajtur sendet tuaja në një hapësirë ​​të rehatshme dhe të mirëorganizuar. Vendosni sendet e vogla të nevojshme në ndarjen e jashtme me një zinxhir, dhe shishen e ujit në xhepat anësorë të thellë. Çanta e shpinës është e përbërë nga materiali i qëndrueshëm dhe i lehtë për tu mirëmbajtur. Ky produkt është bërë nga materiali i ricikluar dhe është pjesë e ambicies së adidas për t’i dhënë fund përdorimit të mbetjeve plastike. Specifikim: • Përmasat: 15 cm x 32 cm x 46 cm • Ndarjet e brendshme • Xhepat anësorë • Përbërja: 100% poliestër • Ngjyra: blu e errët .
Detaje

Çanta e shpinës unisex adidas CLASSIC BADGE OF SPORT ju tregon se jeni gati në çdo moment, thjesht vendoseni atë dhe nisuni. Është projektuar për të mbajtur sendet tuaja në një hapësirë ​​të rehatshme dhe të mirëorganizuar. Vendosni sendet e vogla të nevojshme në ndarjen e jashtme me një zinxhir, dhe shishen e ujit në xhepat anësorë të thellë. Çanta e shpinës është e përbërë nga materiali i qëndrueshëm dhe i lehtë për tu mirëmbajtur. Ky produkt është bërë nga materiali i ricikluar dhe është pjesë e ambicies së adidas për t’i dhënë fund përdorimit të mbetjeve plastike.

Specifikim:

• Përmasat: 15 cm x 32 cm x 46 cm

• Ndarjet e brendshme

• Xhepat anësorë

• Përbërja: 100% poliestër

• Ngjyra: blu e errët

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka GZ5923
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë