TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Çantë shpine

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
14 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çantë shpine BA5927-464
2.800 LEK
Shuma e kursyer 49%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çantë shpine CHE213B101-02
2.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Çantë shpine BA5559-631
Çanta e shpines Nike Brasilia JDI ka një ndarje të gjerë me zinxhir,...
Çantë shpine
3.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çantë shpine 7A0381-023
Dimensionet: 30 cm x 10 cm x 20 cm
çantë shpine
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Çantë shpine BA6603-657
Përmasat: 46 cm x 31 cm x 13 cm
3.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Çantë shpine BA6030-013
Dimensionet: 44 cm x 30 cm x 18 cm
çantë shpine
3.800 LEK
Masa
MISC
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Çantë shpine BA6030-410
3.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Çantë shpine BA6030-630
3.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Çantë shpine BA6603-617
3.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Çantë shpine BA6032-010
4.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Çantë shpine BA6032-657
4.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çantë shpine BA6029-010
Dimensionet: 41 cm x 30 cm x 15 cm
4.500 LEK
Masa
Univerzalno
MISC
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çantë shpine 7A0346-KR5
Dimensionet: 30 cm x 17 cm x 7 cm
çantë shpine
5.900 LEK