TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Fustane W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Fustane W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Fustane W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Fustane W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Fustane W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Fustane W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Fustane W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Fustane W NSW DRESS EARTH DAY FT
Fustane për femra
Kodi i artikullit:
(CZ9247-113)
NIKE

NIKE Fustane W NSW DRESS EARTH DAY FT

Çmimi i mëparshëm
8.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.200 LEK
Çmimi me zbritje
5.700 LEK
Shuma e kursyer: 2.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Fustani Nike Sportswear është ideal për ditët e nxehta të verës. Është i përbërë nga pambuku i cilësisë më të lartë dhe do t'ju ofrojë një komoditet të përsosur. Detaje

Fustani Nike Sportswear është ideal për ditët e nxehta të verës.

Është i përbërë nga pambuku i cilësisë më të lartë dhe do t'ju ofrojë një komoditet të përsosur.

Ka një prerje të gjerë në mënyrë që t'ju lejojë lëvizje të pakufizuar.

Logoja e Nike në gjoks është e përbërë prej gome të ricikluar dhe do t’i bëjë të gjithë të dinë që ju jeni një vajzë me stil sportiv dhe se jeni pjesë e ekipit të Nike.

Vishni fustanin Nike Sportswear dhe shijoni stilin dhe komoditetin gjatë gjithë ditës.

SPECIFIKIM:

  • Logoja e Nike në gjoks
  • Mëngë të shkurtra
  • Përbërja materiale: 100% pambuk
  • Ngjyra: bezhë
  • Kodi i artikullit: CZ9247-113
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Fustane
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Shkruaj DRESS
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Fustane DD5626-010
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Ndihmë