TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Jelek

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
4 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Jelek MNA213M001-01
9.000 LEK
Shuma e kursyer 30%
12.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Jelek MNA213M001-02
9.000 LEK
Shuma e kursyer 30%
12.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Jelek CHA213B500-21
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Masa
9-10
5-6
7-8
13-14
11-12
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Jelek GH4583
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
12.300 LEK
Masa
M
S
L
XL
2XL