TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Jelek

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
10 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Jelek CHA213B500-21
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Masa
9-10
5-6
7-8
13-14
11-12
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Jelek DD8624-010
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Jelek 215640-KK001
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Jelek UMA203M003-01
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Jelek CHA213M513-01
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Jelek CHA213M513-05
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Jelek GH4583
8.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.600 LEK
Masa
M
S
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Jelek MNA213M001-02
9.000 LEK
Shuma e kursyer 30%
12.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Jelek MNA213M001-01
9.000 LEK
Shuma e kursyer 30%
12.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Jelek DD6869-010
10.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
12.700 LEK
Masa
M
S
L
XL