TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Kanatjere

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
8 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kanatjere CZ9311-691
2.700 LEK
Shuma e kursyer 40%
4.500 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kanatjere DA0935-100
Nike SPORTSWEAR TANK është një kanatjere për meshkuj. Shtë shum&e...
Kanatjere për meshkuj
3.200 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.500 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kanatjere LNA211F802-10
Bluzë për femra
800 LEK
Shuma e kursyer 47%
1.500 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kanatjere ELA211F810-01
Bluzë për femra
1.300 LEK
Shuma e kursyer 48%
2.500 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kanatjere ELA211F810-10
Bluzë për femra
1.300 LEK
Shuma e kursyer 48%
2.500 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Kanatjere CZ9305-808
Nike Sportswear Heritage është një kanatjere për femra me grafikë...
Kanatjere për femra
1.800 LEK
Shuma e kursyer 49%
3.500 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kanatjere SSA213F802-11
Bluzë për femra
1.800 LEK
Shuma e kursyer 49%
3.500 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Kanatjere CZ9305-010
Nike Sportswear Heritage është një model i cili do të sjellë nj&e...
Kanatjere për femra
1.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
3.800 LEK
Masa
XS
S
M
L