TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kapuç CLSC BEANIE
adidas Kapuç CLSC BEANIE
adidas Kapuç CLSC BEANIE
adidas Kapuç CLSC BEANIE
adidas Kapuç CLSC BEANIE
adidas Kapuç CLSC BEANIE
adidas Kapuç CLSC BEANIE
adidas Kapuç CLSC BEANIE
adidas Kapuç CLSC BEANIE
adidas Kapuç CLSC BEANIE
Kodi i artikullit:
(GE1248)
adidas

adidas Kapuç CLSC BEANIE

Çmimi i mëparshëm
2.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.200 LEK
Çmimi me zbritje
1.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • OSFM ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapuç
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Masa Masa EU Masa në cm
OSFM ONE SIZE
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapuç FS9022
adidas LOGO BEANIE është një kapuç i butë dhe i ngrohtë p&...
1.700 LEK
Shuma e kursyer 48%
3.300 LEK
Ndihmë