TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 PRO FG
Këpucë futbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DA4432-167)
NIKE

NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 PRO FG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
20.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
20.900 LEK
Çmimi me zbritje
16.700 LEK
Shuma e kursyer: 4.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 11 45 29
  • 10 44 28
  • 8 41 26
  • 9.5 43 27.5
  • 8.5 42 26.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Duke u bazuar në modelin Phantom GT, këpucët e futbollit Nike Phantom GT2 Pro FG kanë një dizajn dhe teksturë të përmirësuar që ju ndihmon të kontrolloni lëvizjen e topit. Ato janë të dizajnuara për futboll në një sipërfaqe të fortë, kështu që ato ofrojnë stabilitet dhe tërheqje optimale. Dizajni i tyre thekson një majë të ndërtuar në mënyrë perfekte me një strukturë ngjitëse të përparme që rrit performancën e lojës. Ndërtimi i tyre Flyknit përshtatet në mënyrë perfekte me këmbën, duke i siguruar asaj mbështetje të sigurt gjatë lëvizjes. Goma fleksibël redukton peshën pa ndikuar në stabilitetin, ndërsa thumbat e vendosura në mënyrë strategjike mundësojnë tërheqje të qëndrueshme. Specifikim: Këpucë futbolli për meshkuj Pjesa e sipërme: Flyknit tekstil .
Detaje

Duke u bazuar në modelin Phantom GT, këpucët e futbollit Nike Phantom GT2 Pro FG kanë një dizajn dhe teksturë të përmirësuar që ju ndihmon të kontrolloni lëvizjen e topit. Ato janë të dizajnuara për futboll në një sipërfaqe të fortë, kështu që ato ofrojnë stabilitet dhe tërheqje optimale. Dizajni i tyre thekson një majë të ndërtuar në mënyrë perfekte me një strukturë ngjitëse të përparme që rrit performancën e lojës. Ndërtimi i tyre Flyknit përshtatet në mënyrë perfekte me këmbën, duke i siguruar asaj mbështetje të sigurt gjatë lëvizjes. Goma fleksibël redukton peshën pa ndikuar në stabilitetin, ndërsa thumbat e vendosura në mënyrë strategjike mundësojnë tërheqje të qëndrueshme.

Specifikim:

  • Këpucë futbolli për meshkuj
  • Pjesa e sipërme: Flyknit tekstil
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT PHANTOM
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC PRO
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29
10 44 28
8 41 26
9" 43 27.5
8" 42 26.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Duke u bazuar në modelin Phantom GT, këpucët e futbollit Nike Phantom GT2 Pro FG kanë një dizajn dhe teksturë të përmirësuar që ju ndihmon të kontrolloni lëvizjen e topit. Ato janë të dizajnuara për futboll në një sipërfaqe të fortë, kështu që ato ofrojnë stabilitet dhe tërheqje optimale. Dizajni i tyre thekson një majë të ndërtuar në mënyrë perfekte me një strukturë ngjitëse të përparme që rrit performancën e lojës. Ndërtimi i tyre Flyknit përshtatet në mënyrë perfekte me këmbën, duke i siguruar asaj mbështetje të sigurt gjatë lëvizjes. Goma fleksibël redukton peshën pa ndikuar në stabilitetin, ndërsa thumbat e vendosura në mënyrë strategjike mundësojnë tërheqje të qëndrueshme.

Specifikim:

  • Këpucë futbolli për meshkuj
  • Pjesa e sipërme: Flyknit tekstil
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT PHANTOM
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC PRO
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29
10 44 28
8 41 26
9" 43 27.5
8" 42 26.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë