në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

Këpucë futbolli

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
6 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
7.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.400 LEK
Masa
5
2-
3-
5-
4-
4
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
8.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.200 LEK
Masa
4
3-
5-
4-
2-
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Këpucë futbolli për fëmijë
8.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
12.400 LEK
Masa
4.5Y
6Y
3.5Y
5.5Y
4Y
5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
5.800 LEK
Shuma e kursyer 21%
7.300 LEK
Masa
5
4-
5-
4
2-
3-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Këpucë futbolli për fëmijë
7.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.100 LEK
Masa
5Y
4.5Y
3.5Y
6Y
4Y
5.5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Këpucë futbolli për fëmijë
8.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.600 LEK
Masa
3.5Y
4Y
4.5Y
6Y
5.5Y
5Y