TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Këpucë futbolli

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
List: Koleksioni i ri 20
3 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Këpucë futbolli për të rritur
8.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.600 LEK
Masa
7-
10
6-
8-
8
9-
10-
7
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Këpucë futbolli për të rritur
9.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.400 LEK
Masa
7
9
9.5
10.5
8
10
11
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Këpucë futbolli për të rritur
15.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
22.400 LEK
Masa
10
8.5
9.5
11
8