TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Këpucë

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Tregoni më shumë
Mosha
Masa
Tregoni më shumë
`
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
List: Koleksioni i ri 15
112 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0087
Jepini fëmijës tuaj një stil modern të ngulitur thellë në tr...
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
3.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.400 LEK
Masa
6-K
6K
5K
7K
8-K
5-K
7-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete BQ5448-002
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
5.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.900 LEK
Masa
5Y
7Y
3.5Y
6Y
4.5Y
6.5Y
5.5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete BQ5451-108
Atlete për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojnë komoditetin dhe ...
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
4.200 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.300 LEK
Masa
12C
2.5Y
11C
1Y
13C
12.5C
3Y
1.5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete BQ6066-611
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.500 LEK
Masa
11.5C
2.5Y
10.5C
12C
13.5C
13C
1Y
3Y
1.5Y
11C
12.5C
2Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0090
adidas BREAKNET janë atlete për fëmijë, dizajni i të cilave ë...
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
3.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.400 LEK
Masa
6-K
7K
5-K
9-K
8-K
5K
7-K
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete AT1801-002
array(0) {
}
4.200 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.300 LEK
Masa
3Y
13C
2.5Y
1.5Y
11C
12C
12.5C
1Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY9175
adidas DURAMO SL Dhe janë atlete për fëmijë që janë aktiv&eu...
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Masa
7K
7-K
6K
4K
9-K
5K
5-K
8-K
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW8850
Një stil i veçantë dhe klasik që fëmijët tuaj mund t&rsquo...
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Masa
3
11.5
12.5
1.5
13.5
10.5
12
2.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW8484
Reebok RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 janë atlete për fëmijë për mosh...
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Masa
4.5
5.5
6.5
5
7
3.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete AQ3542-600
array(0) {
}
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Masa
Univerzalno
3.5Y
7Y
5.5Y
4.5Y
6.5Y
5Y
6Y
4Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EF0211
array(0) {
}
4.600 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.800 LEK
Masa
4-
3
4
5-
3-
5
2-
2
6
6-
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete BQ5451-107
Atlete për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojnë komoditetin dhe ...
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
4.200 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.300 LEK
Masa
1.5Y
12.5C
13C
3Y
11C
12C
2.5Y
1Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX7306
array(0) {
}
5.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.500 LEK
Masa
4
6
6-
5-
4-
5
3
3-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY8892
adidas DURAMO SL janë atlete unisex për fëmijë që aktivë , t...
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
5.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.500 LEK
Masa
5
3-
4-
4
5-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CN8096-016
Atletet unisex Nike JORDAN MAX AURA 2 për të vegjëlit tuaj janë atlete...
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
5.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.400 LEK
Masa
9C
7C
10C
8C
6C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete BQ5671-021
Atletet për fëmijë Nise Revolution 5 unisex sjellin rehati revolucionare, e...
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
5.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
6.800 LEK
Masa
6.5Y
4.5Y
5Y
3.5Y
5.5Y
7Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete BQ5672-021
array(0) {
}
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Masa
3Y
13C
11C
2.5Y
12.5C
12C
1.5Y
1Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete AT1801-600
array(0) {
}
4.200 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.300 LEK
Masa
12.5C
3Y
1Y
11C
2.5Y
13C
1.5Y
12C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 370677-19
array(0) {
}
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Masa
37
38.5
38
36
39
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 370677-13
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Masa
37
39
38.5
38
36
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX7307
adidas DURAMO SL K janë atlete për fëmijë që janë të ga...
array(0) {
}
5.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.500 LEK
Masa
3
5-
4-
3-
5
4
6
6-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete BQ5673-603
array(0) {
}
3.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.900 LEK
Masa
7C
8C
9C
6C
5C
10C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EF0221
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Masa
2
2-
11K
1
13-K
12-K
11-K
10K
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EF0223
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Masa
2
13-K
1
10K
12-K
11K
11-K
2-
13K
1-
12K
10-K