TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Këpucë

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Tregoni më shumë
Mosha
Masa
Tregoni më shumë
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
List: SALE
162 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka EF1752
ADIDET ADILETTE AQUA SLIDES janë shapka unisex për fëmijë me dizajn t&...
Shapka për fëmijë
array(0) {
}
2.100 LEK
Shuma e kursyer 19%
2.600 LEK
Masa
Univerzalno
13-K
12-K
4-
2-
3-
3
4
6
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka FY8844
Shapkat për fëmijë adidas ADILETTE SHOWER K. Këto shapka i sigurojn&eu...
Shapka për fëmijë
array(0) {
}
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
4
6
5
3
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CJ4123-001
Nike Kawa SE Picnic janë shapka sportive për fëmijë. Ato janë shu...
Shapka për fëmijë
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.500 LEK
Masa
4Y
6Y
3Y
5Y
2Y
7Y
1Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211F400-85
Shapka për fëmijë
array(0) {
}
2.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
2.500 LEK
Masa
36
37
34
39
38
35
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY8892
adidas DURAMO SL janë atlete unisex për fëmijë që aktivë , t...
Atlete për vrapim për fëmijë
array(0) {
}
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Masa
5
3-
4-
4
5-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW8848
Një stil i pastër dhe klasik të cilin vogëlushi juaj mund ta veshë...
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Masa
2.5
3
1.5
12
10.5
13.5
11.5
12.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY7239
adidas LITE RACER CLN K janë atlete për fëmijë unisex, dizenjimi i t&e...
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Masa
4-
4
6-
5-
5
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CJ2066-004
Atlete për vrapim për fëmijë Nike Downshifter 10 janë përb&e...
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
5.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.400 LEK
Masa
5Y
7Y
6Y
4.5Y
6.5Y
3.5Y
4Y
5.5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka FY8072
ADIDET ADILETTE AQUA SLIDES janë shapka unisex për fëmijë me dizajn t&...
Shapka për fëmijë
array(0) {
}
2.100 LEK
Shuma e kursyer 19%
2.600 LEK
Masa
1
3
5
6
4
2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211G402-10
Shapka për fëmijë
array(0) {
}
1.800 LEK
Shuma e kursyer 18%
2.200 LEK
Masa
30
33
29
31
32
28
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Shapka 819352-100
Shapka për fëmijë
array(0) {
}
3.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.400 LEK
Masa
5Y
4Y
6Y
7Y
3Y
2Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211F400-01
Shapka për fëmijë
array(0) {
}
2.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
2.500 LEK
Masa
37
35
38
36
39
34
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EF0221
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Masa
2
2-
11K
1
13-K
12-K
11-K
10K
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EF0223
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Masa
2
13-K
1
10K
12-K
11K
11-K
2-
13K
1-
12K
10-K
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EF0222
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Masa
10K
11-K
2
2-
1
12-K
11K
13-K
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EF0301
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
7-K
8-K
7K
5-K
4K
5K
6K
9-K
9K
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EF0213
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Masa
5-
5
3
4
3-
4-
2-
2
Univerzalno
6-
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EF0211
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Masa
4-
3
4
5-
3-
5
2-
2
6
6-
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S32237-BS016
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
3.200 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.500 LEK
Masa
28
30
29
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete 833536-400
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
3.300 LEK
Shuma e kursyer 49%
6.500 LEK
Masa
3Y
1Y
12C
12.5C
1.5Y
13C
11C
2.5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete 833536-102
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
3.300 LEK
Shuma e kursyer 49%
6.500 LEK
Masa
10.5C
1.5Y
11C
1Y
2.5Y
13C
3Y
12C
12.5C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0105
adidas BREAKNET C janë atlete për fëmijë unisex për veshje të...
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Masa
10K
11K
12-K
2
11-K
13-K
2-
1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0106
Atlete për të vegjëlit që janë gjithmonë të gatshë...
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Masa
1
12-K
13-K
11K
2-
10K
11-K
2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0109
Dizajni i frymëzuar nga tenisi dhe pamja e atleteve për fëmijë adidas ...
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Masa
1
10K
13-K
12-K
2
11-K
11K
2-