TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Bluza

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
List: Gati për shkollë
62 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza HB6481
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
7.300 LEK
Masa
140
164
176
152
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GN4037
array(0) {
}
5.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.800 LEK
Masa
Univerzalno
176
140
152
164
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GE0915
Përzierja e saj e butë e pambukut ju jep një ndjenjë  rehatie nd&...
Bluza për fëmijë
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
7.200 LEK
Masa
128
116
152
104
134
176
110
122
140
164
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza H07742
array(0) {
}
5.900 LEK
Shuma e kursyer 9%
6.500 LEK
Masa
176
140
164
152
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DA0598-657
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DA0585-492
Nike B NSW CORE AMPLIFY FZ është bluzë për fëmijë e destinua...
Bluzë për fëmijë djem
array(0) {
}
5.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.400 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza CU9221-010
Bluzë për fëmijë
array(0) {
}
3.400 LEK
Shuma e kursyer 50%
6.800 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza CU9221-325
array(0) {
}
3.400 LEK
Shuma e kursyer 50%
6.800 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CU9208-010
array(0) {
}
3.000 LEK
Shuma e kursyer 49%
5.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CU9297-010
array(0) {
}
5.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.400 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CU9308-011
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 40%
6.800 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CU9168-013
array(0) {
}
3.000 LEK
Shuma e kursyer 49%
5.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CU9193-010
array(0) {
}
3.700 LEK
Shuma e kursyer 50%
7.400 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DB3257-657
Bluza me kapuç për meshkuj Nike SPORTSWEAR SCRIPT PRINT HOODIE është...
Bluzë me kapuç për fëmijë
array(0) {
}
4.800 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.800 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CU9206-657
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 50%
8.200 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CJ6968-063
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 49%
8.100 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA203B606-23
array(0) {
}
3.200 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.500 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA203B605-3A
array(0) {
}
2.700 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.900 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA203B605-23
array(0) {
}
2.700 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.900 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 403850-RS041
array(0) {
}
2.700 LEK
Shuma e kursyer 50%
5.400 LEK
Masa
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GN3981
Frymëzuar nga bota sportive që njihni dhe e doni, bluza adidas ESSENTIALS COLORB...
Bluzë për fëmijë
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Masa
152
140
128
164
176
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GE0950
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
7.300 LEK
Masa
Univerzalno
170
152
164
140
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GE0952
Adidas Doubleknit 3S Full Zip Hoodie me kapuç për vajzat është i shk...
Bluza për fëmijë
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
7.200 LEK
Masa
140
164
170
152