TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Këpucë

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Tregoni më shumë
Mosha
Masa
Tregoni më shumë
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
List: SALE
107 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka FY8096
Shtoni në stilin tuaj një pamje ikonike me tre vija dalluese me shapkat për...
Shapka për femra
array(0) {
}
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211F404-15
Shapka për femra
array(0) {
}
2.200 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.800 LEK
Masa
39
36
40
41
37
38
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka FY8178
adidas ADILETTE SHOWER janë shapka për femra me dizajn të thjeshtë me ...
Shapka për femra
array(0) {
}
2.900 LEK
Shuma e kursyer 19%
3.600 LEK
Masa
4
6
5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka 618919-119
Nike Benassi JDI janë shapka për femra për çdo ditë, që of...
Shapka për femra
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.500 LEK
Masa
6
7
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete BQ3207-600
Atletet për vrapim Nike REVOLUTION 5 kanë mbushje të butë, kështu...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
5.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.200 LEK
Masa
7.5
8
6
8.5
7
6.5
5.5
5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY6746
Atlete për femra adidas GALAXY 5 SHOES janë jashtëzakonisht të lehta d...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
4-
5-
6
4
6-
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S11274-ES010
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
5.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.900 LEK
Masa
40
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV1632
Nëse jeni adhurues i vrapimit rekreativ dhe vrapimit rastësor të fundjav&eu...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
5.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
7.200 LEK
Masa
8
6.5
8.5
7.5
7
6
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CG3427
Shapka për femra
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Masa
5
7
4
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211F402-80
Shapka për femra
array(0) {
}
2.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
2.500 LEK
Masa
41
36
38
39
37
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka 618919-039
Shapkat për femra Nike Benassi JDI kanë pjesën e sipërme me një d...
Shapka për femra
array(0) {
}
3.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.400 LEK
Masa
9
7
8
6
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Shapka CN9677-003
Nike Victory One Women's Shower Slide janë shapka për femra të stiluara...
Shapka për femra
array(0) {
}
3.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.600 LEK
Masa
7
9
8
5
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW0986
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
4-
6-
5-
6
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EE7511
adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për femra. Dizajni i thjeshtë dhe elegant...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
Univerzalno
5-
6-
4-
4
5
6
3-
3
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S11080-KK001
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
5.300 LEK
Shuma e kursyer 29%
7.500 LEK
Masa
38
36
39
37
40
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX8724
Një pamje e mirë klasike dominon në atletet e grave adidas BREAKNET PLUS t&...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
4-
6
5
6-
5-
4
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY7795
adidas COURT BOLD janë atlete për femra për veshje të përditshme....
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
5-
4-
6-
5
4
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY6708
adidas DURAMO SL SHOES janë atlete për femra që janë të gatshme t...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
4
5-
5
6
4-
6-
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV8794
adidas DURAMO SL SHOES janë atlete për femra që janë të gatshme t...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
4
5
6
6-
4-
5-
3-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW6125
adidas Galaxy 5 janë atlete nga linja Galaxy. Ato janë shumë të rehats...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
4
6
5
6-
5-
4-
3-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY6744
Atletet për femra adidas GALAXY 5 SHOES janë jashtëzakonisht të lehta....
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
4-
5
5-
6-
4
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S11339-WW001
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
5.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.900 LEK
Masa
36
38
40
39
37
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S11334-WW001
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
5.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.900 LEK
Masa
37
40
39
36
38
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete AT6133-030
Nike Tiempo Legend 8 Pro FG ju japin një pamje legjendare të topit me pjesë...
Atlete futbolli për të rritur
array(0) {
}
13.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
19.400 LEK
Masa
9
10
8
11
9.5
8.5